Arjantin Süper Ligi’nde Huracan — Argentinos Juniors’ın tahmini

Pazartesi günü Argentinos Juniors, ev kulübü Huracan ile Süper Lig maçı için Thomas Adolfo Duco Stadyumu’na gidecek.

Huracan – Argentinos Juniors maçlarının tüm tahminleri, kullanıcı anketleri ve istatistikleri 1xbet bonus (en iyi bahis oranları dahil) gösterilmiştir.

Hurakan

Huracan, Süper Lig’deki yenilginin ardından Talleres’e karşı önceki maçında 1-0’lık skorla üstün bir sonuç arayacak.

O maçta Huracan yüzde 54’lük topa sahip olup, 3’ü hedefe isabet eden 10 vuruşla kaleye vurabildi. Talleres’in golünde 9 atış vardı, bunlardan 4’ü hedefe çarptı. Diego Valoies (24 ‘) Talleres’in takımının golcüsü oldu.

Son oyunlarda nadiren Huracan savunma gücü gösterdi. Aslında, Huracan önceki 6 maçının 5’inde gol attı, bu süre zarfında 7 gol attı. Bununla birlikte, şimdi bu yaklaşmakta olan oyunda trendin devam edip etmediğini görmek için beklemeliyiz.

Argentinos Juniors

Süper Lig müsabakalarında Lanus’a karşı son maçında yenilginin ardından Argentinos Juniors durumu daha iyi hale getirmeyi umuyor.

O maçta Argentinos Juniors% 61’lik bir topa sahipti ve 6 golle 25 gol attı. Rakibi için Lanus hedefe 14 atış yaptı, bunlardan 7’si hedefe çarptı. Lautaro Acosta (34 ‘) kendisini Lanus’un lehine ayırdı.

İstatistikler hikayeyi anlatıyor ve Argentinos Juniors son 6 maçtan 5’inde gol attı ve rakiplerinin toplam 11 gol atmasına izin verdi. Savunmada Argentinos Juniors kesinlikle çok daha iyi olabilir.

Yüz yüze

21 Mart 2015’ten başlayarak önceki yüz yüze karşılaşmalarının incelenmesi, Huracán’ın bu maçlardan 2’sini ve Argentinos Juniors’u 1 kazandığını ve beraberlik puanının 3 olduğunu gösteriyor.

Bu dönemde her iki kulüp de toplam 6 gol attı, bunlardan 5’i El Globo / Los Cameros’u ve 1’i Beachitos Colorados’u attı. Bu maç başına ortalama 1 gol.

Takım Haberleri: Huracan

Hemen hemen herkes, Huracan yöneticisi Frank Kudelka’nın neredeyse tam bir grup sayesinde sadece bir fitness problemiyle başa çıkabileceğinden, hemen hemen herkes düşünülebilir. Walter Perez (menisküs yaralanması) oynamıyor.

Takım Haberleri: Argentinos Juniors

Takımın oyuna tamamen hazır olması nedeniyle, Argentinos Juniors teknik direktörü Gabriel Milito, bu oyun öncesinde fitness konusunda endişelenmiyor.

🔮 Tahmin

Bu iki takıma baktığımızda, Argentinos Juniors’ın bu Huracan takımının savunmasını kırmanın kolay bir görevi olmayacağını düşünüyoruz, ki bu da gol atıp öne çıkmalı.

Bu nedenle, bunun oyunun sonunda Huracan için 1-0 galibiyet skoruyla çok eşit bir maç olacağını düşünüyoruz. İlginç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: