Arjantin Süper Ligi’nde Independiente karşısında Patronato maçının tahmini

Pazartesi günü Süper Lig’de Presbytero Bartolomé Grella Stadyumu’nda Patronato sahasının sahipleri Independiente ile oynayacaklar.

Tüm maç tahminlerimiz, maç öncesi anketlerimiz ve Patronato’ya karşı Independiente için istatistiklerimiz için 1xbet promosyon kodu ve maç başına en son oranlara geçin.

Patronato

Patronato, Sarmiento’ya karşı önceki maçında Süper Lig’de 3-1 yenilgisinin ardından en iyi skoru elde etmeyi umuyor.

O maçta Patronato, zamanın% 54’üne sahipti ve 4’ünün hedefi vurduğu gole 8 vuruş yaptı. Patronato’nun kadrosunda Diego Garcia (42′) ve Raoul Losano’nun (52′ kendi golü) golleri yer aldı. Sarmiento, 8’i hedefe ulaşan 23 hedefe isabet etti. Sarmiento için Franco Kinteros (26′) ve Javier Toledo (90′) puan aldı.

Patronato son zamanlarda saldırıda oynamakta zorluk çekiyor. Son altı maçta rakiplerinin kalesine sadece 3 gol attılar. Bu maçlarda Patronato’ya karşı 13 gol atıldı.

Bu maçta Patronato, şampiyonanın son üç ev maçında yenilgiyi bilmiyor.

Independiente

Independiente, son maçında Estudiantes de La Plata’ya karşı Süper Lig’de 2-1 kazandıktan sonra bu maça çıkıyor.

O maçta Independiente% 47’lik bir topa sahipti, gole 14 vuruş yaptı, bunlardan 5’i gole girdi. Independiente’de goller Leandro Benegas (52′) ve Leandro Fernandez (57′) tarafından atıldı. Öte yandan Estudiantes de La Plata, hedefe 11 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Estudiantes de La Plata için Leonardo Godoy (81′) seçildi.

Önceki 6 Independiente maçında Eduardo Dominguez, maç başına ortalama 1,5 gol olmak üzere saldırılarını toplam 9 kez gole çevirdi.

Kişisel toplantılar

09/04/2017 tarihinden itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmaların analizi, Patronato’nun bunlardan 1’ini, Independiente’nin 4’ünü ve hiç kimsenin 1’ini kazandığını gösteriyor.

Bu maçlarda toplamda 14 gol atıldı, bunlardan 3’ü El Patron ve 11’i El Diablo Rojo olmak üzere. Maç başına ortalama gol sayısı 2.33 idi.

Bu iki takımın katılımıyla ligde bir önceki maçı, Süper Lig’in 3. turunun yapıldığı gün 28/07/2021 tarihinde gerçekleşti ve skor 2-0 Independiente – Patronato oldu.

O maçta Independiente, zamanın% 62’sine sahipti ve hedefe 17 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Goller Andres Roa (53′) ve Silvio Romero’nun (70′) gollerini attı.

Öte yandan Patronato, 3’ü hedefe isabet eden hedefe 14 vuruş yaptı. Yargıç Yael Falcon Perez’di.

Takım Haberleri: Patronato

Patronato’nun takım yöneticisi Facundo Sava, bu maç hakkında seçim yapmak için kesinlikle sağlıklı bir grupla konuşmak için fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığına sevinecek.

Bu sefer El Patron’un, Facundo Altamirano, Raul Losano, Francisco Alvarez, Carlos Quintana, Facundo Cobos, Nicolas Castro, Tiago Banegu, Franco Leis, Sebastian Medina, Axel Rodriguez ve Jonathan Herrera’yı kullanarak 4-4-2’lik bir düzenlemeyi kullanması gerektiğine inanıyoruz.

Takım Haberleri: Bağımsız

Independiente menajeri Eduardo Dominguez bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

El Diablo Rojo’nun Sebastian Sosa, Alex Vigo, Sergio Barreto, H.M. Insaurralde, Lucas Rodriguez, Lucas Romero, Jeronimo Poblete’yi, Leandro Fernandez’i, Lucas González’i, Juan Casares’i ve Leandro Benegas’ı seçerek 4-2-3-1 serisini muhtemelen kullanacağına inanıyoruz.

💡 Tahmin

Patronato’nun önemli bir galibiyet golünü atacağına inandığımız Independiente takımına karşı bir kapı bulmanın kolay olmayacağını düşünmeye eğilimliyiz.

Bu nedenle, maçın sonunda Independiente lehine 0:1’lik bir oranla çok eşit bir oyun bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: