Arjantin Süper Ligi’nde lanus — Atletico Tucuman maçının analizi ve tahminleri.

Cumartesi günü NESTOR Diaz Perez Stadyumu’nda Lanus, deplasmanda Atletico Tucumán’a karşı oynayacak.

Tüm maç tahminlerimizi, maç öncesi anketlerimizi ve Lanus’un Atletico Tucuman’a karşı istatistiklerini görmek için betin bonus kodu sitesini kontrol edin.

Lanus.

Lanus taraftarları önceki sonuçlarını tekrarlamak isteyecekler — talleres’e karşı profesyonel Lig Kupası’nda 1: 0 zaferi.

Lanus son zamanlarda nadiren topu kaçırmadı. Gerçek şu ki, el bombası rakiplerin önceki 6 maçlarının 5’inde 9 gol atmasını engelleyemedi. Sadece bu trendin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini görmemiz gerekiyor.

Atletico Tucuman

Atletico Tucumán, önceki oyunlarında Defensa ve Justicia’nın yenilgisiyle Copa de la League Professional’da 5: 0 Puan kazandıktan sonra bu oyuna girdi.

Etkinliklerle dolu toplantılara katılımlarına işaret eden goller, Atletico Tucumán’ın her karşılaşmada ortalama 3.33 golle birliklerini gönderdiği önceki 6 maçta 20 kez işaretlendi. Rakipleri bu miktarın 7’sini aldı.

Yüz yüze

24 Şubat 2016 tarihli son kişisel karşılaşmalarının gözden geçirilmesi, Lanus’un bu maçlardan 3’ünü kazandığını ve Atletico Tucumán’ın 3 beraberlik sayısıyla 0 olduğunu söylüyor.

Bu oyunlarda toplam 9 gol attılar, bunların 6’sı el bombası attı ve 3’ü el Decano’ya attı. Bu maç başına ortalama 1,5 gol.

📋 Takım haberleri: Lanus

Lanus’un patronu Luis Zubeldia bu maçtan önce fitness konusunda endişelenmiyor,çünkü onun seçimi kesinlikle sağlıklı bir grup.

📰 Takım haberleri: Atletico Tucuman

Seçim için tamamen sağlıklı bir grup mevcut olduğundan, Atletico Tucuman antrenörü Omar de Felippe’nin bu maçtan önce bildirilmesi gereken herhangi bir fitness sorunu yoktur.

Tahmin

Atlético Tucumán’ın bu lanus dizisine karşı bir kapı bulacağını düşünüyoruz, ancak bu aslında yenilgiden kaçınmak için yeterli olmayacak.

Bu maçın sonunda lanus’un 2-1 galibiyetini bekliyoruz. Bakalım bu işler.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: