Arjantin Süper Ligi’nde Platense ile Sarmiento maçının tahmini

Pazar günü Süper Lig’de Ciudad de Vicente Lopez Stadyumu’nda ev sahibi Platense Sarmiento’yu ağırlıyor.

Platense — Sarmiento maçının tüm tahminlerini, istatistiklerini ve maç öncesi anketimizi 1xbet (artı maç başına en iyi oranlar) görüntüleyin.

Platense

Platense, Aldosivi’ye karşı Süper Lig maçında 0:0 berabere kaldıktan sonra bu maça çıkıyor.

O maçta Platense% 40’lık bir topa sahipti ve 6’sı hedefe ulaşan 11 vuruş yaptı. Öte yandan Aldosivi, 2’si hedefe isabet eden hedefe 11 vuruş yaptı.

Omar de Felippe’nin Platense maçının son 6 maçında toplam 6 kez gol atmasıyla sonuçlandı ve maç başına ortalama gol sayısı 1 oldu.

Sarmiento

Sarmiento, Süper Lig’de son maçında Patronato’ya karşı 3-1 kazandıktan sonra sahaya çıktı.

O maçta Sarmiento% 46’lık bir topa sahipti ve 8’i hedefe ulaşan 23 gol girişiminde bulundu. Sarmiento için goller Franco Kinteros (26′) ve Javier Toledo (90′) tarafından atıldı. Patronato hedefe 8 vuruş yaptı, bunlardan dördü hedefe ulaştı. Patronato için Diego Garcia (42′) ve Raoul Losano (52′ Kendi golü) attı.

İstatistikler yalan söylemiyor ve Sarmiento, rakiplerinin toplam 13 gol attığı son 6 maçın 5’inde gol attı. Sarmiento’nun arkasında kesinlikle iyileştirme için yer var. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini öğreneceğiz.

Kişisel toplantılar

Bu takımlar arasındaki önceki maç 20/02/2022 tarihinde Copa de la Liga Profesional’ın bir parçası olarak, Platence’nin Sarmiento’yu 2-0 kazandığı maç 3 günü gerçekleşti.

O maçta Platense% 42’lik bir topa sahipti ve hedefe 19 vuruş yaptı ve bunlardan 6’sı hedefi vurdu. Goller Gonzalo Bergessio (51′) ve Rodrigo Contreras (93′) tarafından atıldı.

Sarmiento hedefe 18 vuruş yaptı, bunlardan 6’sı hedefe ulaştı. Maç Yael Falcon Perez tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Platense

Platense yöneticisi Omar de Felippe’nin bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi yoktur, çünkü tamamen sağlıklı bir kadroya sahiptir.

Bu sefer Platense’nin 3-4-2-1 sisteminde hareket edebileceğini düşünüyoruz, Marcos Ledesma, Juan Pablo Pignani, Haibrani Ruiz Diaz, Gaston Suso, Nicolas Morgantini, Carlos Villalba, Ivan Gomez, Juan Infante, Mauro Zarate, Alexis Sabelyo ve Gonzalo Bergessio’yu piyasaya sürerek piyasaya sürülecek.

Takım Haberleri: Sarmiento

Çoğunlukla sağlıklı oyuncu kadrosu sayesinde Sarmiento baş antrenörü Israel Damonte’nin fiziksel formla ilgili tek bir sorunu var. Lucas Acosta (ligament yaralanması) burada oynamayacak.

Verde’nin büyük olasılıkla 3-5-2’lik bir başlangıç çizgisiyle oynayacağına inanıyoruz: Sebastian Mesa, Manuel Guanini, Gaston Sauro, Federico Rasmussen, Gonzalo Bettini, Lucas Nahuel Castro, Yair Arismendi, Emiliano Mendez, Franco Kinteros, Jonathan Torres ve Lisandro Lopez.

✨ Tahmin

Sarmiento’nun gol atması ve muhtemelen temiz bir skor tutması gerektiğini düşündüğümüz Platense takımına karşı kapının önüne geçmek için çok çaba göstermesi gerektiğine inanıyoruz.

Bu nedenle, oyunun sonunda 1-0’lık bir skorla Platense galibiyetiyle çok eşit bir maç görüyoruz.

Maçın gergin olmasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: