Arjantin Süper Ligi’nde Rosario Central — Gimnasia maçının tahmini

Rosario Central, Cuma günü Süper Lig maçında Estadio Giant de Arroito’da Milli Marşı Takımı ile buluşacak.

Rosario Central — Chimna maçıyla ilgili ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz, maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere 1xbet promosyon kodu 2022 yer almaktadır.

Central Rosario

Rosario Central, Velez Sarsfield’a karşı önceki maçında Süper Lig’de 2-0 yenilgisinin ardından burada son maçının sonuçlarını iyileştirmeye çalışacak.

O maçta Rosario Central, zamanın% 48’ini topa sahipti ve 5’i hedefe ulaşan 10 gol attı. Rakip Vélez Sarsfield, 4’ü hedefe ulaşan 12 gol attı. Velez Sarsfield’a Luca Oregliano (6′) ve Damian Fernandez (83′) puan verdiler.

Rosario Central takımının son 6 maçında Herman Rivarola’nın takımı toplam 5 kez gol attı ve maç başına ortalama gol sayısı 0,83 oldu.

Bu maçta Rosario Central, ligin önceki iki ev maçını kazanmadı.

Chimna Kurulu

Khimna Platja, Süper Lig’in son maçında Racing Club’a karşı 3-1 galibiyetinden sonra bu karşılaşmaya geliyor.

O Chimna maçında, Yönetim Kurulu zamanın% 25’ini topa sahipti ve 6’sı hedefe ulaşan 8 gol attı. Milli Marşı”nın bir parçası olarak Eric Ramirez (6′) ve Brahian Aleman (40′, 65′) gollerini attı. Rakibi Racing Club’ın 14 golü vardı, bunlardan 3’ü gole çıktı. «Racing Club» için Enzo Copetti (26’) seçildi.

Milli Marşı ‘Ücret’ savunmasının etkili bir şekilde gerçekleştirdiği bir dizi eylem sonucunda kaçırılan gol sayısı son 6 maçta 4 oldu. Aynı dönemde saldırganları 16 gol attı. Bu maçta böyle bir eğilimin devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Kişisel toplantılar

02/05/2016 tarihinden itibaren yapılan son karşılaşmaların incelenmesi, Rosario Central’ın bunlardan 2’sini kazandığını, Marşın ‘Ücretinin 3 olduğunu ve berabere kalanların 1 olduğunu gösteriyor.

Bu maçlarda her iki kulüp de toplam 11 gol attı, bunlardan 5’i El Canalya takımı hesabında, 6’sı da El Lobo takımı hesabında yer aldı. Bu, maç başına ortalama 1,83 gol anlamına geliyor.

Bu kulüpler arasındaki ligdeki son karşılaşma, Süper Lig’in 3. maç günü 29/07/2021’de gerçekleşti ve bu maç 1-0’lık Milli Marşı – Rosario Central ile sona erdi.

Milli Marş’ın bu gününde topun% 38’ine sahipti ve 5’i gole isabet eden gole 12 vuruş yaptı. Topa vuran tek oyuncu Leonardo Morales (36′) idi.

Öte yandan Rosario Central ekibi, 2’si hedefe ulaşan gole 16 vuruş yaptı. Yargıç Ariel Penel’di.

Takım Haberleri: Rosario Central

Martin Rabunal (çapraz bağ yaralanması), Francesco Lo Selso (çapraz bağ kopması) ve Luca Martinez Dupuy (çapraz bağ kopması), Herman Rivarola tarafından yönetilen Rosario Central’ın ekibine sunulmayacaktır.

Her ihtimalde, El Canaglia bu kez 4-3-1-2 sistemini kullanacak ve Gaspar Servio, Damian Martinez, Facundo Almado, Juan Cruz Comar, Lautaro Blanco, Marcelo Benítez, Claudio Jacob, Walter Montoya, Luciano Ferreira, Lucas Gamba ve Alejo Velis’i piyasaya sürecek.

Takım Haberleri: Chimna Kurulu

Marşın yöneticisi ‘Plata Nestor Gorosito, fiziksel formla ilgili bazı sorunları olan bir kadrodan seçim yapmak zorunda kalıyor. Alexis Dominguez (çapraz bağ kopması), Maximiliano Coronel (çapraz bağ kopması) ve Nicolas Contin (çapraz bağ kopması) seçime hazır değildir.

El Lobo’nun Rodrigo Rey, Guillermo Enrique, Leonardo Morales, Oscar Piris, Matias Melluso, Ramon Sosa, Agustin Cardoso ve Brahian Herman’la 4-4-2’lik bir kadroda oynaması muhtemel olduğuna inanıyoruz. Lautaro Chavez, Eric Ramirez ve Franco Soldano.

Tahmin

Bizim düşüncemize göre, Chimna Plata muhtemelen Rosario Central’ın takımına puan vermek için yeterli an yaratacaktır, ancak muhtemelen kaçırdıkları kadar çok olmayacak.

Toplantının gergin olacağını ve mola için düdüğü çaldığında Rosario Central’ın takımı lehine 2-1’lik bir skorla sona ereceğini düşünüyoruz. Bu maçın nasıl geçeceğini görmek ilginç olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: