Arjantin Süper Ligi’nde San Lorenzo Tigre maçının tahmini

Pazar günü, Süper Lig maçında Estadio Pedro Bidegain Stadyumu’nda San Lorenzo’nun sahipleri Tigre rakipleriyle yüzleşmeye hazır olacaklar.

Bonus 1xbet San Lorenzo Tigre maçının tüm tahminlerini, istatistiklerini ve sonuçlarını ve güncel oranları bulacaksınız.

San Lorenzo

San Lorenzo, Süper Lig’de Córdoba’nın Central’ına karşı 0:2 galibiyetinden sonra aynı şeyi umuyor olacak.

O maçta San Lorenzo, zamanın% 44’üne sahipti ve 5’i hedef alan 14 gol attı. San Lorenzo’nun golleri Ivan Leguizamon (56′) ve Adam Bareiro (87′) tarafından atıldı. Öte yandan Córdoba Central, 4’ünün hedefi vurduğu hedefe 12 vuruş yaptı.

Önceki 6 maçta San Lorenzo’nun Ruben Insua’nın takımı toplam 9 kez gol atmayı başardı ve bu da maç başına ortalama gol sayısını 1,5’e çıkardı.

Tigre

Süper Lig’de Banfield’a karşı önceki maçta yenilginin ardından Tigre ve taraftarları bu maçta daha iyi sonuçlar alabileceklerini umuyorlar.

O maçta Tigre% 49’luk bir topa sahipti ve 6’sının hedefi vurduğu 14 gol attı. Banfield hedefe dokuz tane vurdu, bunlardan dördü hedefe ulaştı. Banfield için Jesus Datolo attı (82′).

İstatistikler kendisi için şöyle diyor: Tigre, son 6 maçının 6’sında gol attı ve rakiplerinin 12 gol atmasına izin verdi. Savunmada, “Kaplan” kesinlikle çok daha iyi hareket edebilir. Tabii ki, bu eğilim mutlaka bu oyunda devam etmeyecek.

Bu karşılaşmadan önce Tigre, ligdeki önceki 3 maçında deplasmanda onlarla oynayarak San Lorenzo’yu yenmedi.

Kişisel toplantılar

31/03/2014tarihinden itibaren önceki karşılaşmaları analiz edersek, San Lorenzo’nun bunlardan 1’ini, Tigre’nin 2’sini kazandığını ve berabere sayısının 3 olduğunu söyleyebiliriz.

Bu maçlarda da çok sayıda gol atıldı — maç başına ortalama 3,67 golle toplam 22 gol oldu.

Bu kulüpler arasındaki önceki düello, Tigre’nin 2-2 San Lorenzo olduğu maç 1. gününde Süper Lig’de 11/08/2018 tarihinde gerçekleşti.

O maçta Tigre% 53’lük bir topa sahipti ve 4’ü gole dahil olmak üzere hedefe 13 vuruş yaptı. Goller Lucas Menossi (5′) ve Federico Gonzalez (11′) tarafından atıldı.

San Lorenzo hedefe 15 tane isabet etti, bunlardan 7 tanesi hedefe ulaştı. Goller Nicolas Blandi (24′) ve Nicolas Reniero (36′) tarafından atıldı. Yargıç: Fernando Espinoza.

Takım haberleri: San Lorenzo

Agustin Martegani (addüktör problemleri), Nestor Ortigosa (pubalji) ve Christian Zapata (kas demetinin yırtılması) San Lorenzo’nun patronu Ruben Insua’ya ulaşılamaz.

Bizim düşüncemize göre, Sislon bu oyunda 3-4-3 sistemini iyi kullanabilir: Augusto Bataglia, Federico Gattoni, Gonzalo Luchan, Heremias James, Celil Elias, Francisco Perruzzi, Siro Rosane, N. Fernandez Mercau, Ezekiel Cerutti, Adam Bareiro ve Malcom Brida.

Takım haberleri: Tigre

Tigre’nin patronu Diego Martinez bu oyunda fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Matadores’in muhtemelen Gonzalo Marinelli, Lucas Blondel, Victor Cabrera, Nicolas Demartini, Abel Luciatti, Esekiel Fernandez, Sebastian Prediger, Facundo Colidio, Christian Zabala, Agustin Obando ve Mateo Retegi’nin yer alacağı 4-2-3-1’lik bir kadroyla oyuna başlayacağına inanıyoruz.

🔮 Tahmin

Hem Tigre hem de San Lorenzo’nun burada gol atabileceğine inanıyoruz.

Beraberlik tamamen gerçek bir olasılık gibi görünüyor, ama ne olacağını göreceğiz. Bu nedenle 90 dakika sonra 1-1’lik skorla çok yakın bir oyun görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: