Arjantin Süper Ligi’nde Velez Sarsfield — River Plate maçının tahmini

River Plate Pazar günü Estadio José Amalfitani’yi ev sahibi Velez Sarsfield ile Süper Lig maçında oynayacak.

Velez Sarsfield River Plate maçının tüm tahminleri, kullanıcı anketi sonuçları ve istatistikleri 1xbet ve maç başına en son oranlarda sunulmaktadır.

Velez Sarsfield

Velez Sarsfield, Colon’a karşı önceki maçında Süper Lig’de 2-1 yenilgisinin ardından en iyi skoru elde etmeyi umuyor.

O maçta Vélez Sarsfield, zamanın% 64’üne sahipti ve hedefe 14 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Velez Sarsfield’in tek golcüsü Valentin Gomez (16′) idi. Colon hedefe 10 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Colon için Facundo Garces (29′) ve Ramon Abilla (53′) puan aldı.

Son sonuçlar, Vélez Sarsfield’in takımının arka hattında kaliteli oyuncuların ortaya çıktığını gösteriyor. Velez Sarsfield rakibine çok az şey verdi ve son altı maçta kendi taraflarından atılan gol sayısını 4’e çıkardı. Ancak bu eğilim bu maçta da devam etmeyebilir.

River Plate

Godoy Cruz’un Süper Lig’deki son maçında yenilginin ardından River Plate ve taraftarları en iyi skoru elde etmeyi umuyorlar.

O maçta River Plate% 70’lik bir topa sahipti ve hedefe 18 vuruş yaptı, bunlardan 8’i hedefe ulaştı. Öte yandan, Godoy Cruz hedefe 8, bunlardan 4’ü hedefe 8 vuruş yaptı. Yıl boyunca Cruz, Martin Ojeda (21′) ve Gonzalo Abrego (24′) tarafından puanlandı.

Rakamlar kendileri için konuşuyor: River Plate son 6 maçtan 5’inde gol attı ve rakipleri 8 gol attı. Savunma açısından River Plate kesinlikle daha iyi hareket edebilir.

Kişisel toplantılar

24/02/2018 tarihinden itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmaların analizi, Velez Sarsfield’ın bunlardan 3’ünü, River Plate ise 2’sini kazandığını ve 1 berabere kaldığını gösteriyor.

Bu maçlarda takımlar arasında 10 gol atıldı, bunlardan 5’i El Fortin ve 5’i Los Millonarios attı. Bu, maç başına ortalama gol sayısını 1,67’ye eşit olarak verir.

Takım Haberleri: Velez Sarsfield

Yokluğuna gelince, Velez Sarsfield’in patronu Alexandre Medina’nın takımın neredeyse tamamı sayesinde fiziksel formla ilgili tek bir sorunu var. Lautaro Giannetti (çapraz bağ kopması) maçı kaçırıyor.

Takım Haberleri: River Plate

River Plate yöneticisi Marcelo Galliardo, fiziksel formla ilgili bazı sorunları olan bir kadrodan seçim yapmak zorunda kalıyor. Mathias Suarez (kas demetinin kırılması), Felipe Peña Biafor (fitness), Enzo Perez (kas demetinin kırılması) ve Robert Rojas (tibial ve fibula kırığı) bu oyunu kaçıracaklar.

🔮 Tahmin

Velez Sarsfield’ın River Plate takımının savunmasını kırmanın zor olacağını düşünüyoruz, ki bu da muhtemelen bir gol atacağını ve ileride kalacağını düşünüyoruz.

Bu nedenle, maçın sonunda River Plate 0:1 avantajıyla çok rekabetçi bir oyun görüyoruz.

İyi bir oyun için umutluyuz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: