Arjantin Süper Ligi’nde Velez Sarsfield — Rosario Central maçının tahmini

Velez Sarsfield, Pazartesi günü Süper Lig’de Rosario Central ile oynayacak.

Vélez Sarsfield – Rosario Central maç tahminlerimiz, kullanıcı anketlerimiz ve istatistiklerimiz, maç başına en son oranlarla birlikte betin bonus kodu bulunabilir.

Velez Sarsfield

Velez Sarsfield, önceki Süper Lig maçında Racing Cluj’a karşı 2-0 yenilgisinin ardından en iyi skoru elde etmeyi umuyor.

O maçta Velez Sarsfield% 52’lik bir topa sahipti ve gole 11 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Racing Club’ın golünde 8 vuruş vardı, bunlardan 3’ü gole çıktı. Matias Rojas (30′) ve Fabricio Dominguez (90′) Racing Club’da gol attılar.

Son zamanlarda Velez Sarsfield nadiren özlüyor. Aslında Velez Sarsfield, önceki 6 maçtan 5’inde savunmasını kırdı ve bu süre zarfında 7 golü kaçırdı.

Bu karşılaşmada Velez Sarsfield, ligin son iki maçında evde kazanamadı.

Rosario Central

Rosario Central, son maçında Godoy Cruz’u yendikleri için Süper Lig’de 1-0 kazandıktan sonra bu karşılaşmaya çıkıyor.

O maçta Rosario Central% 57’lik bir topa sahipti ve hedefe 13 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Rosario Central için gol atan tek oyuncu Gaspar Servio (84′) idi. Öte yandan Godoy Cruz, 1’i hedefe isabet eden hedefe 9 vuruş yaptı.

Son 6 maçında Rosario Central takımı 8 kez attı ve maç başına ortalama gol sayısını 1,33’e çıkardı.

Kişisel toplantılar

11/03/2018 tarihinden itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmaların analizi, Velez Sarsfield’ın bunlardan 3’ünü, Rosario Central’ın ise 2’sini kazandığını ve berabere kalmanın 1 olduğunu gösteriyor.

Bu dönemde her iki kulüp de 13 gol attı, bunlardan 8’i El Fortin takımının kapısına, 5’i de El Canalya takımının kapısına attı. Bu, oyun başına ortalama gol sayısını 2,17’ye eşit olarak verir.

Bu takımların katılımıyla ligdeki son karşılaşma, Copa de la Liga Profesional’ın 2. maç günü maçında 15/02/2022’de gerçekleşti ve Rosario Central —Velez Sarsfield’ın 1-0’lık skoruyla sona erdi.

O gün Rosario Central, zamanın% 54’üne sahipti ve hedefe 13 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefi vurdu. Golün yazarı Javier Baes (56′) idi.

Vélez Sarsfield hedefe 8 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Yargıç: Yael Falcon Perez.

Takım Haberleri: Velez Sarsfield

Oyuncu seçimi açısından işler çok daha iyi değildir: Tüm oyuncu setlerinden Velez Sarsfield’in patronu Alexander Medine’nin fiziksel formla ilgili tek bir problemle yüzleşmesi gerekiyordu. Lautaro Giannetti (çapraz bağ kopması) oynamayacak.

Görünüşe göre El Fortin maçta 4-2-3-1 sistemini kullanacak ve Lucas Hoyoz, Thomas Guidaru, Damian Fernandez, Valentina Gomez, Francisco Ortega, Maximo Perrone, Nicolas Garaalde, Hoel Soniora, Abiel Osorio, Lucas Janson ve Agustin Buzat’ı serbest bırakacak.

Takım Haberleri: Rosario Central

Takım yöneticisi Rosario Central Herman Rivarola’nın oyuncuların fiziksel formuyla ilgili bazı sorunları var. Martin Rabugnal (çapraz bağ yaralanması), Francesco Lo Selso (çapraz bağ kopması) ve Luca Martinez Dupuy (çapraz bağ kopması) oynayamayacak.

El Canalya’nın 4-3-1-2’lik şemaya göre oynayacağına inanıyoruz, başlangıçta Gaspar Servio, Damian Martinez, Facundo Almado, Juan Cruz Comar, Lautaro Blanco, Marcelo Benítez, Claudio Jacob, Walter Montoya, Luciano Ferreira, Lucas Gamba ve Alejo Velis’i piyasaya sürüyoruz.

💡 Tahmin

Rosario Central’ın Velez Sarsfield’in takımını yenecek kadar güce sahip olması gerektiğine inanıyoruz, ancak yenilgiden kaçınmak için yeterli olmayabilirler.

90. turdan sonra Velez Sarsfield’ı 2-1’lik bir skorla kazanacağız. İyi bir maç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: