Arjantin — Uruguay maçının tahmini, Dünya Kupası 2022

Pazar günü Uruguay, Güney Amerika ve Arjantin arasında yapılacak Dünya Kupası elemelerine hazırlanıyor.

Arjantin – Uruguay maçına ilişkin tahminlerimiz, maç istatistiklerimiz ve anketlerimiz, maç başına en son oranlarla birlikte 1xbet bonus görülebilir.

İçindekiler
  1. Arjantin
  2. Uruguay
  3. Tahmin

Arjantin

Arjantin, Paraguay’a karşı Güney Amerika çekilişi olan 0: 0 Dünya Kupası eleme maçının ardından bu maça girecek.

Son sonuçları, Arjantin’in arka bahçesindeki her şeyin plana uygun gittiğini gösteriyor. Arjantin cimri davrandı: Önceki 6 maçta kendi hesabında attığı gol sayısı 3 oldu. Ancak böyle bir düzenlilik bu maça taşınmayabilir.

Uruguay

Daha önce Uruguay, Güney Amerika Dünya Kupası elemeleri maçında Kolombiya ile 0: 0 berabere kaldı.

Uruguay’ın oynadığı önceki altı maçtan 5’inde, rakip takımlarla aralarında çok az gol atıldı. Bu dönemde maç başına atılan toplam ortalama gol sayısı sadece 1,67’dir ve La Celeste’nin attığı ortalama gol sayısı 1,17’dir.

Tahmin

Uruguay’ın Arjantin’in bu kadrosuna karşı bir kapı bulma şansına sahip olduğuna inanıyoruz, ancak bu onların diğer ucunda bir çift bırakmalarını engelleyemez.

Sürekli bir düdük çaldığında Arjantin için 2-1’lik bir galibiyetle çok inatçı bir oyun olacağını düşünüyoruz. Bu çok zor bir meydan okumadır.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: