Atalanta — Sassuolo, Serie A, İtalya

Salı günü Guis stadyumu’ndaki Serie A maçında Atalanta sahasının sahipleri sassuolo’ya karşı sahaya çıkacak .

Atalanta’nın sassuolo’ya karşı yaptığı maç öncesi anketimizin tüm ipuçlarını, istatistiklerini ve 1xbet promosyon kodu 2021 (maç başına en iyi oranlar dahil) göz atın.

Atalanta

Önceki sonucuna devam eden Atalanta , Serie A’da 0: 1’de salernitana’ya karşı başarılı olduktan sonra aynı şeyi umuyor olacak.

Bu maçta Atalanta %58’lik bir topa sahipti ve 3’ü hedefe isabet eden 10 gol attı. Atalanta Protokolündeki tek oyuncu Duvan Zapata’ydı (75′). Öte yandan Salernitana hedefe 11 atış yaptı, 1’i de hedefe çarptı.

Takımın oyuncusu Gian Gasperini Atalanta, son 6 maçında 6 kez gol atmayı başardı. Tersine, bu süre zarfında attığı gol sayısı 7’dir.

Sassuolo

Serie A’daki torino’ya karşı son maçında yenilgiden sonra, Sassuolo burada işlerin değişeceğini umuyor.

O maçta sassuolo %53’lük bir topa sahipti ve 10 kez gol attı, 2’si gole çarptı. Torino hedefe 18 vuruş yaptı, bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Marco Piazza (83‘) «Torino»için kendini ayırdı.

Son altı maçta Alessio Dionisi’den Sassuolo’nun attığı golü 9 kez kutlamak için bir nedeni vardı, bu nedenle maç başına ortalama gol sayısı 1,5 oldu.

Bu maçta sassuolo, ligin son 7 maçında evlerinin dışında onlarla oynadıklarında Atalanta’yı yenemedi. Bu koşuyu durdurmaya çalışacaklar.

Yüz yüze

29/12/2018 tarihinden itibaren bu kulüpler arasındaki geçmiş sonuçların incelenmesi bize bu toplantıların Sassuolo için oldukça acı verici olduğunu söylüyor. Atalanta, bu maçların yüzde 83’ünde onları yenerek, herhangi bir galibiyet elde edemezken, Atalanta onlara karşı bir avantaj sağladı.

Bu oyunlarda da kafa sıkıntısı yaşanmadı: toplamda 30, karşılaşma başına ortalama 5 gol oldu.

Aralarındaki ligin bir önceki maçı serie A’nın 34. günü 02/05/2021’de Atalanta ile 1: 1’lik skorla sona eren maçtı .

O gün sassuolo, %63’lük bir topa sahip olmayı başardı ve 5 vuruşla hedefe 11 vuruş yaptı. En etkili olanı Domenico Berardi’ydi (52‘) idi.

Atalanta hedefe 10 vuruş yaptı, hedefe 8 vuruş yaptı. Robin Gozens (32 ‘) golcü oldu. Hakem Luca Piretto’ya konuştu.

Takım haberleri: Atalanta

Hans Hatebur (bilinmeyen yaralanma) ve Luis Muriel (kalça problemleri) Atalanta’nın patronu Jana Gasperini’ye ulaşılamaz. Federico Mattiello bu oyunu diskalifiye nedeniyle oynayamaz.

Takım haberleri: Sassuolo

Sassuolo teknik direktörü Alessio Dionisi’nin tam kadroları yok. Pedro Obiang( kalp yetmezliği), Filippo Romagna (patellanın rüptürü) ve Nicolas Sciappacasse (çapraz bağ rüptürü) görünmeyecektir.

⚡ Tahmin

Bu oyunda sassuolo’nun atalanta’nın bu kadrosuna karşı kesinlikle puan alabileceğini düşünüyoruz, ancak bu onların diğer ucunda bir çifti kaçırmalarını tamamen engelleyemeyebilir.

Atalanta’nın tam Zaferini 2-1’lik skorla tahmin ediyoruz. Bunun için sabırsızlanıyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: