Atalant’ın İtalyan Serie A maçında Hellas Veron’a karşı tahmini

Atalanta, Pazartesi günü Serie A maçında Geviss Stadyumu’nda Ellas Verona’dan konuk ağırlıyor.

Tüm tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve Atalanta – Ellas Verona maç istatistiklerimizi görmek için 1xbet turkey ve maç başına en son oranlara geçin.

Atalanta

Atalanta, Avrupa Ligi’nde RB Leipzig’e karşı 0:2 yenilgisinden sonra telafi etmeyi umuyor.

O maçta Atalanta% 57’lik bir topa sahipti ve 3’ünün hedefi vurduğu gole 16 vuruş yaptı. Öte yandan RB Leipzig, hedefe 11 vuruş yaptı ve bunlardan 7’si hedefe ulaştı. Christopher Nkunku (18′, 87′) RB Leipzig’in golünün yazarı oldu.

Atalanta’nın son 6 maçında Giane Gasperini, rakiplerinin kalesine 5 kez vurdu ve maç başına ortalama 0,83 gol kaydetti.

Ellas Verona

Serie A’daki Milan Inter’e karşı önceki maçta yenildikten sonra, Ellas Verona ve taraftarları bu sefer en iyi skoru elde etmeyi umuyorlar.

O maçta Ellas Verona% 52’lik bir topa sahipti ve 3’ünün hedefi vurduğu gole 9 vuruş yaptı. Öte yandan Milan’ın Inter golüne 18 vuruş yaptı, bunlardan 6’sı gole girdi. Milan Inter için Nicolo Barella (22′) ve Edin Dzeko (30′) puan aldı.

İstatistikler kendi adına konuşuyor: Ellas Verona son 6 maçtan 5’inde gol atarken, rakipler 7 gol attı. Savunma açısından Ellas Verona’nın ele alınması gereken zayıf noktaları vardır. Bu eğilim elbette bu maçta da devam etmeyecek.

Bu maçtan bu yana Ellas Verona, ligin son 5 maçında evden uzakta kazanamadı.

Kişisel toplantılar

18/03/2018 tarihinden itibaren takımlar arasındaki önceki karşılaşmalara baktığımızda, Atalanta’nın bunlardan 4’ünü, Ellas Verona’nın ise 1’ini kazandığını ve beraberlik sayısının 1 olduğunu söyleyebiliriz.

Bu karşılaşmalarda toplamda 19 gol atıldı, bunlardan 13’ü La Dea ve 6’sı Verona’ydı. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 3.17’dir.

Bu iki takımın katılımıyla ligdeki son maçı Serie A’nın 17. maç gününde 12/12/2021 tarihinde gerçekleşti ve Atalanta – Ellas Verona’nın 1-2’lik skoruyla sona erdi.

O gün Ellas Verona, zamanın% 53’üne sahipti ve 4’ünün hedefi vurduğu hedefe 19 vuruş yaptı. Golün yazarı Giovanni Simeone (22′) idi.

Atalanta, 6’sının hedefi vurduğu hedefe 14 darbe indirdi. Goller Alexei Miranchuk (37′) ve Teun Koopminers (62′) tarafından atıldı. Maç Juan Luca Sacchi tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Atalanta

Raphael Toloy (kas problemleri), Joakim Maele (apendektomi), Josip Ilicic (depresyon) ve Brian Cabezas (çapraz bağ kopması), yönetici Gian Gasperini’nin yönetiminde Atalanta takımı için oynayamayacaklar.

Takım Haberleri: Ellas Verona

Ellas Verona’nın menajeri Igor Tudor, bir takım oyuncuları etkisiz hale getirdi. Diego Coppola (Ayak bileği eğriliği), Ivor Pandur (Omuz yaralanması), Alessandro Berardi (Kol kırığı) ve Pavel Davidovic (Çapraz bağ kopması) sahada görünmeyecek.

✨ Tahmin

Tüm faktörleri dikkate alırsak, Atalanta büyük olasılıkla çok sayıda an ve başarılı gol vuruşu yaratabilir.

Aynı zamanda, «Ellas Verona” nın muhtemelen bir noktada geri dönebileceklerine inanmamıza rağmen, kapının önüne geçmek zor olacaktır.

Aradaki düdüğün çaldığı zaman Atalanta’nın oldukça rahat bir galibiyetini 3-1’lik skorla tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: