Athletic Bilbao – Espanyol maçının İspanyol La Liga çerçevesinde tahmini

Espanyol, Pazartesi günü San Mames Stadyumu’ndaki Athletic Bilbao’nun ev sahibi takımıyla La Liga maçına katılacak.

Athletic Bilbao -Espanyol maçlarının tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve anketlerimiz 1xbet bonus ve güncel oranlarda görülebilir.

Atletik Bilbao

Athletic Bilbao, İspanya Kupası’nda Real Madrid’i 1-0 yenerek son kez kaldıkları yerden devam etmek istiyor.

O maçta Athletic Bilbao’nun yüzde 42’si topa sahipti ve 15’i gole çarptı, bunlardan 3’ü gole çıktı. Athletic Bilbao’da gol atan tek oyuncu Alex Berenger (89 dakika) idi. Real Madrid 7 kez gol attı, bunlardan ikisi gole girdi.

Önceki 6 maçta Athletic Bilbao’nun Marcelino García Torala toplam 7 kez gol attı ve maç başına ortalama gol sayısı 1,17 oldu.

Espanyol

La Liga’daki Real Betis’e karşı önceki oyunda yenildikten sonra, Espanyol ve seyahat eden taraftarları burada daha iyi bir skor elde etmeyi umuyorlar.

O maçta Espanyol’un topa sahip olmasının% 38’i vardı ve hedefe 4 isabetle 11 gol attı. Espanyol için gol atan tek oyuncu Raoul de Thomas’dı (14 dakika). Real Betis hedefe 15 vuruş yaptı, bunlardan 8’i hedefe çarptı. Betis için Borja Iglesias (31, 53), Guido Rodriguez (36) ve Villian José (76) puan aldı.

Espanyol, son 6 maçında 8 gol atarak son maçlarında etkili oldu. Bunu söyledikten sonra, Espanyol, aynı maçların 6’sında da gol attığı için savunmada biraz sızmıştı. Ancak bu maçta böyle bir plan devam etmeyebilir.

Kişisel toplantılar

20.05.2018tarihinden itibaren önceki kişisel karşılaşmalarının incelenmesi, Bilbao’dan Atletik’in bu maçlardan 1’ini kazandığını, Espanyol’un ise 2 olduğunu ve beraberlik sayısının 3 olduğunu gösteriyor.

Toplamda bu dönemde aralarında 11 gol atıldı, bunlardan 6’sı Los Leones için ve 5’i Perikitos için atıldı. Bu, maç başına ortalama gol sayısı 1,83’tür.

Bu ikisinin de katıldığı ligdeki son karşılaşma, Espanyol’un Athletic Bilbao’nun 1-1’lik skoruyla sona erdiği La Liga maçının 11. günü olan 26.10.2021’de gerçekleşti.

Bu durumda Espanyol’un topa sahip olmasının yüzde 46’sı ve 14’ü kaleye isabet etti, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Gol atan tek oyuncuları Raoul de Thomas’dı (33 ‘).

Athletic Bilbao, hedefe 23 isabet etti, bunlardan 7’si hedefe çarptı. Inyaki Williams (52 ‘) gol attı. Miguel Angel Ortiz Arias maçı değerlendirdi.

Takım Haberleri: Athletic Bilbao

Erişilebilirlik büyük bir sorun değil: Atletik Bilbao’nun baş antrenörü Marcelino Garcia Toral’ın başa çıkması gereken tek bir fitness kaygısı, sağlam bir grup sayesinde. Unai Vendedor (hamstring yaralanması) oyundan çıktı.

Görüşümüze göre, Los Leones bu oyun için 4-4-2’lik bir devre seçmiş olabilir ve Unai Simon, Inigo Leku, Daniel Vivian, Inigo Martinez, Mickel Balenciagu, Alex Berenger, Dani Garcia, Oyer Zarraga, Iker Munjain, Inaki’yi seçecektir. Williams ve Raoul Garcia.

Takım haberleri: Espanyol

Aralarından seçim yapabileceğiniz tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Espanyol teknik direktörü Vicente Moreno, bu maçtan önce fiziksel uygunluk konusunda endişelenmiyor.

Perikitos’un Diego Lopez, Oscar Hill, Sergey Gomez, Leandro Cabrera, Adria Pedrosa, Sergey Darder, Cady Baret, Alex Vidal ile oyuna başlayarak 4-2-3-1 sistemini kullanması muhtemel yüksek bir şans var. . Yangel Herrera, Javier Puado ve Lauren Moron.

⚡ Tahmin

Bu maçta Athletic Bilbao, Hispanyol’la karşılaştığında muhtemelen bir defadan fazla gol atacak ve belki de kapıyı kendi başına bulmakta zorlanacaktır.

Her şey söylendiğinde ve yapıldığında, Athletic Bilbao’nun 2-0’lık rahat zaferine güveniyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: