Atletico Goianience’nin Güney Amerika Kupası maçında Olympia’ya karşı tahmini

Polis Sudamerican’ın bu ilginç maçında Cuma günü Atletico Goianiense, Olympia’nın rakipleriyle mücadele edecek.

Atletico Goianiense — Olympia maçına ilişkin en son oranlar da dahil olmak üzere 1xbet promosyon kodu nasıl alınır tüm ipuçlarını, istatistikleri ve maç öncesi anketimizi inceleyin.

Atletico Goianiense

Atletico Goianiense, Serie A’nın bir parçası olarak São Paulo’ya karşı önceki maçında 1-2’lik yenilgiden sonra daha iyi bir sonuç istiyor.

O maçta Atlético Goianiense% 53’lük bir topa sahipti ve hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Atletico Goianience’nin arkasında Marlon Freytas (30′) attı. São Paulo hedefe 8 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Sao Paulo için Luciano attı (24′, 62′).

Son maçlarda Atletico Goianiense nadiren savunma gücü gösterdi. Atlético Goianience’nin önceki 6 maçtan 5’inde savunmasını kırması ve bu süre zarfında 10 gol atmasından endişe duyacaklar. Bununla birlikte, bu eğilimin bu maçta devam edip etmeyeceği görülecektir.

Olympia

Olympia savunucularının bir dizi güvenilir performansı, “karşı golleri” nin son 6 maçında birlikte 4 gol atmasına neden oldu. Aynı süre zarfında saldırganları 6 gol attı.

Takım Haberleri: Atletico Goianiense

Atletico Goianience’nin menajeri Jorge Georginho, takımın tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olması nedeniyle bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Takım Haberleri: Olympia

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Olympia yöneticisi Julio Cáceres, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

🔮 Tahmin

Bu oyunda Atlético Goianience’nin Olympia’dan daha fazla gol atacağına inanıyoruz, ki bu da kendi başına gol atmaya karşı olacak.

Buna göre, aradaki düdük çaldığında Atletico Goianiense lehine 2-0’lik rahat bir skor görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: