Atletico Madrid – Getafe maçının İspanya La Liga’da tahmini

Getafe, Cumartesi günü La Liga’da Atletico Madrid ev sahipleriyle oynamak için Wanda Metropolitano Stadyumu’na gidecek.

Tüm maç tahminlerimizi, maç öncesi anketimizi ve Atletico Madrid —Getafe maç istatistiklerimizi görmek için 1xbet bonus kodu indir’e gidin (en iyi bahis oranları dahil).

Atletico Madrid

Atletico Madrid, La Liga’da 4-2’lik skorla Barcelona’dan yenilginin ardından en iyi skoru elde etmeyi umuyor.

O maçta Atlético Madrid’in %43’lük bir topa sahip olduğu ve 10’unun gole çarptığı, 4’ünün de gole çarptığı görüldü. Atletico Madrid için goller Yannick Carrasco (8 dakika) ve Luis Suarez (58 dakika) tarafından atıldı. Öte yandan Barcelona, 4’ü hedefe isabet eden gole 9 darbe indirdi. Barcelona için Jordi Alba (10 dakika), Gavi (21 dakika), Ronald Araujo (43 dakika) ve Dani Alves (49 dakika) puan aldı.

Atletico Madrid’in oynadığı maçlar son zamanlarda canlı göründü ve çok fazla gol atması bekleniyor. Son yarım düzine karşılaşmada, her iki takım da toplamda 25 gol attı (maç başına ortalama 4,17 gol), 13’ü Atletico Madrid’e aitti. Bu eğilimin burada devam edip etmeyeceğini öğrenelim.

Getafe

Getafe, Levante’yi bir önceki maçta 3-0 mağlup ettikten sonra maça girecek.

O maçta Getafe, topun sahipliğinin% 41’ini ve 14’ünü gole, 8’inin golüne kadar elde etti. Getafe için goller Enes Unal (1, 29) ve Carles Alenya (95) tarafından atıldı. Öte yandan Levante, hedefe 11 vuruş yaptı, 2’si hedefe çarptı.

Getafe savunucularının bir dizi kararlı konuşması, kaçırılan gol sayısının önceki 6 karşılaşmalarından 3’ünün bir araya geldiğini gösterdi. Bu süre zarfında kendileri 9 gol attılar.

Kişisel toplantılar

26.01.2019 tarihinden itibaren kişisel toplantıların geçmiş sonuçlarını inceledikten sonra, bu toplantıların Getafe için verimli olmadığını söyleyebiliriz. Tek bir galibiyet alamadılar, Atletico Madrid onlar için çok iyiydi, bu maçların yüzde 83’ünde kazananları geride bıraktılar.

Toplamda, bu dönemde iki takım arasında Atletico için 8, Azulones için 1 olmak üzere toplam 9 gol atıldı. Bu, oyun başına ortalama gol sayısı 1,5’dir.

Ligin bu ikisini de içeren önceki çatışması, 21 Eylül 2021’de La Liga maçının 6. günüydü ve Getafe – Atletico Madrid skoru 1-2 ile sona erdi.

O sırada Getafe’nin topa sahip olma oranının% 31’i ve 7’si hedefe isabet etti ve bunlardan 2’si hedefe çarptı.

Atletico Madrid hedefe 12 vuruş yaptı, bunlardan dördü hedefe doğru ilerledi. Goller Jan Clolak (Avtogol, 45) ve Luis Suarez (78, 91) tarafından atıldı. Guillermo Cuadra Fernandez’in maçına hükmetti.

Takım Haberleri: Atletico Madrid

Atletico Madrid menajeri Diego Simeone, oyuna hazır olan tamamen sağlıklı bir grup sayesinde bu maçtan önce fiziksel formundan endişe duymuyor.

Bizim düşüncemize göre, Atletico, Jan Cloud, Marcos Llorente, Felipe, Stefan Savic, Reynildo, Yannick Carrasco, Rodrigo De Paul, Cocé, Thomas Lemar, Mateus Cunha’nın katılımıyla 4-4-2’lik bir şemaya göre oyuna başlayabilir. ve Luis Suarez.

Takım Haberleri: Getafe

Yaygın olarak erişilebilen gruptan, Getafe patronu Kike Sanchez Flores’in mücadele etmesi gereken tek bir fiziksel uygunluk kaygısı var. Olivera’nın Mathias’ı (Kas yaralanması) performans göstermeyecek.

Azulones’in oyuna 5-3-2’lik bir uyumla başlayabileceğine inanıyoruz, David Soria, Damian Suarez, Jena, Stefan Mitrovic, Jorge Cuenca, H. Christian Silva, Mauro Arambarri, Nemanja Maximovic, Oscar Rodriguez, Borja Majoral ve Enes Ünal’ı serbest bırakarak.

Tahmin

Kesin olan bir şey var: Getafe’nin, bu oyunu saldırı, orta saha ve savunmada kazanmaya kararlı görünen Atletico Madrid’e karşı gol atması kesinlikle zor olacak.

Tavsiyemiz, Atletico Madrid’in bu maçın sonunda 3-0’lık bir skorla ikna edici zaferidir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: