Atletico Madrid — Milan’ın Şampiyonlar Ligi kapsamında tahmini

Çarşamba günü Şampiyonlar Ligi maçlarının listesinde, Atletico Madrid Milan’a karşı oynuyor.

Atletico Madrid – Milan maçlarının tüm tahminleri, kullanıcı anketleri ve istatistikleri, son maçların oranları da dahil olmak üzere 1xbet bonus girişinde gösterilmektedir.

Atletico Madrid

Önceki skoruna devam eden Atletico Madrid, La Liga’da Osasuna’yı 1-0 mağlup ettikten sonra aynı şeyi ümit edecek.

Bu maçta Atletico Madrid% 61’lik bir topa sahipti ve 16 gol attı, bunlardan 2’si golün önüne geçti. Atletico Madrid’i gol atan tek oyuncu Felipe (87 ‘) idi. Öte yandan CA Osasuna, 3’ü hedefe isabet eden hedefe 9 vuruş yaptı.

Son zamanlarda, Atletico Madrid’i içeren maçlar genellikle doğada büyüleyici olmakla birlikte, kapıda çok sayıda saldırı yaygın bir olaydır. Son altı karşılaşmada her iki takım da toplam 20 gol attı (maç başına ortalama 3.33 gol), bunların 11’i Atletico Madrid’e aitti.

Milan

AC Milan, Serie A turnuvasında Fiorentina’ya karşı önceki maçında yenildiği için AC Milan durumu düzeltmeye çalışacaktır.

Bu maçta Milan, topun% 55’ine sahipti ve 7’si hedefe isabet eden 17 gol attı. Milan’ın golü Zlatan Ibrahimovic’ti (62 ‘, 67’). Rakibi Fiorentina için hedefe 9 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Alfred Duncan (15 ‘), Riccardo Saponara (45’), Dusan Vlahovic (60 ‘, 85’) ve Lorenzo Venuti (96 ‘Avtogol) kendilerini Fiorentina’nın lehine ayırdılar.

Verimli karşılaşmalara yatkınlığını gösteren Milan’ın sahaya çıktığı önceki altı maçta golün arkasına 21 kez girdi ve her karşılaşma için ortalama 3,5 gol attı. Rakip takımlar bu toplamın 9’unu attı. Sadece bu trendi bu oyunda tutmanın mümkün olup olmadığını görmemiz gerekiyor.

Yüz yüze

Ligin bu tarafları içeren önceki karşılaşması, final skoru AC Milan 1-2 Atletico Madrid olduğunda, 28/09/2021 tarihinde Şampiyonlar Ligi maç günü 2 oldu.

O zaman Milan topu% 36’ya sahipti ve 7 kez vuruş yaptı, 3 gol attı. Raphael Leau’nun (20 ‘) en etkili performansı oldu.

Atletico Madrid, 5’i hedefe isabet eden 22 gol attı. Antoine Griezmann (84 ‘) ve Luis Suarez (97’) kendilerini ayırt ettiler. Cüneyt Çakır maçı değerlendirdi.

Takım Haberleri: Atletico Madrid

Atletico Madrid teknik direktörü Diego Simeone, seçim yapabileceğiniz tamamen sağlıklı bir takım sayesinde bu maçta fitness konusunda hiç endişe duymuyor.

Takım haberleri: Milan

Milan’ın patronu Stefano Pioli, tamamen sağlıklı bir grup sayesinde oyuna hazır, bu oyundan önce endişelenecek bir şey yok.

✨ Tahmin

Atletico Madrid’in muhtemelen topa hakim olacağına ve iyi şanslarla ödüllendirileceğine inanıyoruz.

Yine de, Milan’ın bir defans oyuncusu bulması zor olabilir, ancak zaman zaman tehlikeli olduklarını gerçekten görüyoruz.

Buna göre, her şey söylendiğinde ve yapıldığında Atletico Madrid’e 3-1’lik iyi bir galibiyet görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: