Atletico Madrid — Porto maç tahmini

Çarşamba günü Şampiyonlar Ligi’nde oyunun başlama zamanı, Atletico’nun Porto ile savaşacağı zaman yaklaşıyor .

Atletico Madrid — Porto maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini (en iyi bahis oranları dahil) görmek için partnerimizin 1xbet bonus kodu sitesine gidin.

Atletico Madrid

Atletico Madrid, La Liga 1: 2’de Espanyol’a karşı başarılı olduktan sonra tekrar kazanmayı umuyor.

O maçta Atletico Madrid %58’lik bir topa sahipti ve 3’ü hedefe ulaşan 13 gol attı. Atletico Madrid’de Goller Yannick Carrasco (79 ‘) ve Thomas Lemar (99’) tarafından atıldı. Öte yandan Espanyol, hedefe 3 vuruşla 9 gol attı. Raoul de Thomas (40‘) «Espanyol»için kendini ayırdı.

Son zamanlarda Atletico Madrid, kendi şanslarını gollere çevirmeyi başarmış olsalar da, net sonuçları korumak için zor bir zaman geçirdiler. Son 6 maçına bakıldığında Atletico Madrid, bu maçların 6’sında Protokole isabet ederken, bunlardan 5’inde attığı golü gördü. Aynı iki oyun olmadığından, bu yaklaşmakta olan oyunda böyle bir eğilimin devam edip etmeyeceğini zaman gösterecek.

Limana

Porto, son maçında Sporting ile primeira lig maçında 1-1 berabere kaldı.

O maçta Porto, topun %53’ünü elinde tutmayı başardı, hedefe 1 vuruşla 5 gol attı. Porto’nun golü Luis Diaz (71.dakika) oldu. Öte yandan Sporting, 5 atışta gole 9 atış yaptı. Nunu Santos (16 ‘) Sporting’in golcüsü oldu.

Porto savunucularının güvenilir performansları dizisi, kaçırılan gol sayısının genel olarak son 6 maçtan 3’üne ulaştığını gösterdi. Bu süre zarfında kendi forvetleri 13 gol atmayı başardı.

Yüz yüze

24 Şubat 2009’dan kalma geçmiş yüz yüze karşılaşmalarına bakarsak, takımlar arasında çok az sonuç vardı: Atletico bu maçlardan ikisini kazandı, Porto 2 ve 2 ise normal zamanlarda berabere kaldı.

Bu maçlarda aralarında 14 gol atıldı, bunlardan 6’sı Atleti’yi attı ve 8’i gol attı. Bu maç başına ortalama 2.33 gol.

Takım haberleri: Atletico Madrid

Atletico Madrid patronu Diego Simeone, bu maçtan önce herhangi bir fitness problemi yaşamadığı için minnettar olacak, çünkü kompozisyonunun yaralanması yok.

Takım haberleri: Porto

Yaygın olarak erişilebilen bir grup oyuncudan, Porto’nun patronu Sergio Conceisau’nun endişelenmesi gereken tek bir fitness kaygısı var. Marchesin (diz yaralanması) bu oyunu özlüyor.

Tahmin

Tüm faktörleri göz önünde bulundurarak, Atletico Madrid büyük olasılıkla çok sayıda an yaratabilecek ve golün önüne başarılı bir atış yapabilecektir.

Öte yandan Porto’nun kendi golünü atması zor olabilir, ancak Protokole de girebileceklerini düşünüyoruz.

Bu nedenle, her şey söylendiğinde ve yapıldığında Atletico Madrid’i 3-1’lik bir skorla kazanmayı bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: