Atletico Mineiro-River plate libertadores Kupası tahmini

Libertadores Kupası’nın çeyrek finallerinde Atletico Mineiro ve River plate arasındaki bu büyüleyici çatışma Perşembe günü gerçekleşecek. Yarı finalde kazananlar için yer olduğu göz önüne alındığında, bu takımlar arasında harika bir oyun olabileceği anlaşılıyor.

Atletico Mineiro River plate için tahminlerimiz, maç istatistiklerimiz ve anketlerimiz resmi 1xbet promosyon kodu 2021 ve en son bahis oranlarında görülebilir.

Atletico Mineiro

Atletico Mineiro, son sonucundan sonra, Serie A’da palmeiras’a karşı 2-0 Zaferinden sonra tekrar kazanmayı umuyor.

O maçta Atlético Mineiro, 6 isabetle %67’lik bir topa sahipti ve 15’i 6 isabetle denedi. Atletico Mineiro’yu atan tek oyuncu Jefferson Savarino (45‘, 62’) idi. Palmeiras hedefe 1 vuruş, hedefe 1 vuruş yaptı.

Atlético Mineiro, son 6 maçının her birinde kendini gol ızgarasında bulurken gol atmayı bırakamadı.

Bu süre zarfında 10 puan aldılar, aynı zamanda toplam 3 puan verdiler. Bununla birlikte, böyle bir şema mutlaka burada geçerli olmayacaktır.

River Plate

River plate, Süper Lig’de son maçında Velez Sarsfield’a karşı 2-0 kazandıktan sonra bu karşılaşmaya katılacak.

Bu maçta River plate %47’lik bir topa sahipti ve 5 golle 11 gol attı. River plate için goller Enzo Fernandez (50 ‘) ve Brian Romero (90’) tarafından atıldı. Rakibi Velez Sarsfield için 11 gol attı, 4 tanesi hedefe çarptı.

River plate savunucularının etkili performans serilerinde, “karşı golleri” genel olarak son 6 karşılaşmanın 4’ünü oluşturdu. Aynı dönemde kendileri 11 gol attılar.

📰 Takım haberleri: Atletico Mineiro

Cook ‘ un Atletico Mineiro teknik direktörü Steval, bu maçtan önce tamamen sağlıklı bir grup seçeceği için herhangi bir fitness problemi yaşamadığı için mutlu olacak.

📋 Takım haberleri: River Plate

Tam güce sahip bir oyuncu grubunda, River plate patronu Marcelo Gallardo’nun sadece tek fitness sorunu hakkında endişelenmesi gerekiyor. Javier Pinola (önkol kırığı) burada oynamayacak.

✨ Tahmin

Bu oyunda River Plait’in Atletico Mineiro takımına karşı bir gol atabileceğini düşünüyoruz, ancak belki de vazgeçecekleri kadar fazla olmayacak.

Her iki takıma da maçın sonunda Atletico Mineiro’nun lehine 2-1’lik bir avantajla puan vermelerini tavsiye ediyoruz. Umarım bu iyi bir seçenektir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: