Avrupa Dünya Kupası elemelerinde Yunanistan’a karşı İspanya’ya karşı tahmin

Dünya Kupası elemelerine geri sayım yapıyoruz – Perşembe günü Avrupa’da İspanya’ya karşı Yunanistan maçı başlayacak.

1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır, Yunanistan — İspanya maçı için yapılan oyun anketinin tüm tahminlerini, istatistiklerini ve sonuçlarını maç başına en son oranlarla birlikte görebilirsiniz.

Yunanistan

Yunanistan, Dünya Kupası 2-0 eleme maçlarının ardından Avrupa’nın son maçında İsveç’in elinden aldığı yenilgiyi takiben burada daha iyi bir sonuç elde etmeye çalışacak.

Bu maçta Yunanistan% 58’lik bir topa sahip olmayı başardı ve bunlardan 3’ü hedefe isabet eden 10 gol attı. İsveç, 4’ü hedefe isabet eden hedefe 7 darbe indirdi. Emil Forsberg (59 ‘) ve Alexander Isak (69’) İsveç için kendilerini ayırdılar.

Son oyunlarda Yunanistan nadiren temiz kaldı. Aslında Yunanistan, önceki maçlarının 6’sından 5’inde 7 gol daha atarak attı. Elbette burada böyle bir modelin devam edeceğine dair kesin bir kesinlik yoktur.

İspanya

Milletler Cemiyeti’nde Fransa’ya karşı önceki oyundaki yenilginin ardından İspanya durumu düzeltmeye çalışacak.

O maçta İspanya’nın yüzde 64’lük bir topa sahip olduğu ve 12’sinin kaleye attığı gol, 4’ünün hedefi vurduğu görüldü. İspanya milli takımının en başarılı oyuncusu Mikel Oyarsabal (64 ‘) oldu. Öte yandan Fransa, 5’i hedefe isabet eden hedefe 12 atış yaptı. Karim Benzema (66 ‘) ve Kylian Mbappé (80’) Fransa için kendilerini ayırdılar.

Önceki yarım düzine çıkışında İspanya toplamda 11 gol attı. İspanya ayrıca bu oyunların her birinde protokole girdi. Bu maçlarda rakipleri 6 gol attı.

Yüz yüze

Bu takımların katılımıyla ligin bir önceki maçı, Avrupa Dünya Kupası elemelerinin 1. gününde 25.03.2021 tarihinde yapıldı ve İspanya 1: 1’lik bir skorla sona erdi.

Bu kez İspanya% 80’lik bir topa sahipti ve 9 gol attı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Onların tek gol atan oyuncusu Alvaro Morata (33 ‘).

Öte yandan Yunanistan, hedefe 1 vurulduğunda hedefe 1 vuruş yaptı. Anastasios Bakasetas (57 ‘) kendini ayırt etti. Marco Guida’nın maçına karar verdim.

Tahmin

Yunanistan’ın bu İspanya milli takımının golünü atabilecek kadar yetenekli olduğuna inanıyoruz, ancak yenilgiden kaçınmak için tek bir gol yeterli olmayabilir.

Bu nedenle, 90’lı yıllardan sonra İspanya’nın 1-2’lik dar bir galibiyete sahip olacağına inanıyoruz. Bakalım bundan ne çıkacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: