Avrupa Kadınlar Şampiyonası kapsamında Portekiz’e karşı İsviçre maçının tahmini

Portekiz, önümüzdeki Cumartesi günü Euro Kadınlar toplantısında İsviçre ile oynayacak.

Portekiz – İsviçre maçına ilişkin tam tahmin, istatistik ve anketlerimizi 1xbet promosyon kodu nasıl alınır (en iyi bahis oranları dahil) görebilirsiniz.

Portekiz

Portekiz, Kadınlar Dünya Kupası elemelerinde 3-0 başarısının ardından yeni bir galibiyet umuyor. – Avrupa, Bulgaristan’ın kadın milli takımına karşı 3-0’lık bir skorla karşı karşıya.

Son zamanlarda Portekiz’in katılımıyla yapılan maçlar genellikle heyecan verici bir mücadelede gerçekleşiyor ve atılan gollerin bolluğu onların ayırt edici özelliğidir. Her iki takım da son 6 maçta toplam 22 gol attı (maç başına ortalama 3,67 gol) ve bunlardan 15’i Portekiz oldu. Yakında bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini öğreneceğiz.

İsviçre

İtalya’ya karşı son maçında kadın WC Elemesinin bir parçası olarak yenilgiden sonra. – Avrupa, İsviçre durumu değiştirmeyi umuyor.

İsviçre’nin sahaya çıktığı önceki 6 maçta goller 20 kez kutlandı ve her maçta ortalama 3.33 gol oldu. Rakipler bu gollerden 3’ünü attı.

Takım haberleri: Portekiz

Her halükarda, Selesao das Quinash bu maçta 4-3-3’lük bir maç yapmayı seçebilir: Ines Pereira, Katarina Amadou, Diana Gomes, Karol Costa, Joana Marcao, Dolores Silva, Tatiana Pinto, Andrea Norton, Ana Borges, Jessica Silva ve Diana Silva.

Takım haberleri: İsviçre

Bizim bakış açımızdan, La Nati’nin Gael Tallmann, Noel Maritz, Luana Buehler, Rachel Kiwicz, Eseosa Aygbogun, Sandi Maendli, Leah Waelty, Ramona Bachmann, Riola Krzemaili, Kumba Sow ve AM Crnogorziewicz’i serbest bırakarak 4-2-3-1 sisteminde oynaması muhtemeldir.

⚡ Tahmin

Portekiz’in, devralmak için en az bir top atacağına inandığımız İsviçre takımını yenmek için iyi bir performans göstermesi gerektiğine inanıyoruz.

Bu nedenle, hakem ara verdiğinde İsviçre’nin 0:1’lik bir skorla kazanacağı çok rekabetçi bir oyun görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: