Avrupa Kadınlar Şampiyonası maçında İtalya vs Belçika’nın tahmini

Her iki taraf da İtalya’nın Belçika’yı kabul edeceği Pazartesi günü yapılması planlanan kadın Euro’ya hazırlanıyor.

1xbet promosyon kodu nasıl alınır İtalya – Belçika maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini görün (maç başına en iyi oranlar dahil).

İtalya

İtalya, İzlanda’ya karşı kadın Euro’da 1-1’lik bir skordan sonra bu oyuna hazırlanıyor.

İtalya milli takımının tek golü Valentina Bergamaski’nin (62′) golüydü. İzlanda için Carolina Lea Viljalmsdottir (3′) attı.

İtalya, son 6 maçının yüzde yüzündeki hedefi vurarak kalıcı bir asist halinde.

Bu süre zarfında 16 gol attılar, onlara karşı atılan gol sayısı ise 8 oldu. Ancak, bu eğilim bir sonraki oyunda da devam etmeyebilir.

Belçika

Önceki maçta Fransa’ya karşı kadın Euro’da yenilgiden sonra Belçika ve taraftarları daha iyi bir skor elde etmeyi umuyorlar.

Belçika milli takımının golünün tek yazarı Janis Cayman’dı (36′). Fransa için Kadidiyata Diani (6′) ve Gridge Mbock (41′) tarafından puanlandı.

Aktif karşılaşmalara olan eğilimlerini gösteren Belçika’nın katıldığı son altı maçta rakiplerin kapılarının 40 kez vurulduğunu ve her maçta ortalama 6.67 gol olduğunu söyleyebiliriz. Rakipler bu gollerden 4’ünü attı.

Takım haberleri: İtalya

Görünüşe göre, bu sefer azzurralar 4-4-2 planını kullanacak ve Laura Giuliani, Eliza Bartholi, Sarah Gam, Elena Linari, Lisa Boattin, V. Bergamaski’yi, Flaminia Simonetti’yi, Martina Rosucci’yi, Arianna Caruso’yu, Christian Girelli’yi ve Valentina Giacinti’yi piyasaya sürecekler.

Takım haberleri: Belçika

Bizim bakış açımıza göre, Red Flames muhtemelen 4-3-3 sistemini Nicki Evrard, Janis Cayman, Sari Keys, Laura de Neve, Davina Filtiens, J. Vanhavermaet, Julie Bismans, Tine de Caña, Elena Dhont, Tessa Woollert ve Hannah Erlings’i serbest bırakarak kullanacaktır.

Tahmin

Belçika’nın öne çıkmak için en az bir gol atacağını düşündüğümüz İtalya ekibine puan vermek için iyi bir performans göstermesi gerektiğine inanıyoruz.

Bu nedenle, her şey söylendiğinde ve yapıldığında İtalya’nın 1-0 üstünlüğüyle çok eşit bir maç görüyoruz.

Gelişmeleri sabırsızlıkla izleyeceğiz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: