Avrupa Kadınlar Şampiyonası maçında İzlanda’ya karşı İtalya tahmini

Her iki taraf da İtalya’nın İzlanda’yı kabul edeceği Perşembe günü kadın Euro’ya hazırlanıyor.

Tahminlerimiz, kullanıcı anketlerimiz ve İtalya — İzlanda maç istatistiklerimiz, maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere 1xbet bonus kodu bulunabilir.

İtalya

İtalya, Fransa’dan gelen son kadın Euro’da 5: 1 yenilgisinin ardından zafer yoluna dönmeyi umuyor olacak.

İtalya’dan gol atan tek oyuncu Martina Piemonte (76′) idi. Fransa için Grace Gayoro’yu dövdüler (9′, 40′, 45′), Marie-Antoinette Katoto (12′) ve Delphine Cascarino (38′).

Son zamanlarda, İtalya milli takımının katılımıyla yapılan maçlar, kural olarak, heyecan verici hale geliyor, içinde çok sayıda gol atması bekleniyor. Sadece son altı maçta, her iki takım da toplam 26 gol attı (maç başına ortalama 4,33 gol), bunlardan 19’u İtalya’yı attı.

İzlanda

Önceki maçta İzlanda, Belçika ile yaptığı Euro maçında 1-1 berabere kaldı.

İzlanda’dan gelen golün tek yazarı Berglind Björg (50′) idi. Belçika için Justine Vanhavermaet attı (67′).

İzlanda, son 6 maçında (toplamda 20) çok sayıda gol atmayı başardı. Bu, bu dönemde maç başına atılan 3,33 golün uğursuz ortalaması anlamına geliyor. Bununla birlikte, bu eğilimin bu oyunda devam edip etmeyeceği henüz belli değil.

💡 Tahmin

Bizim görüşümüze göre, İzlanda muhtemelen İtalya’nın kalesine bir gol atacaktır, ancak bu muhtemelen yenilgiden kaçınmak için yeterli olmayacaktır.

Tahminimiz, İtalya’nın galibiyetiyle normal saatlerde 2-1’lik bir skorla sona erecek gergin bir düellodur. Bakalım bundan ne çıkacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: