Avrupa Kadınlar Şampiyonası’nda Almanya vs Avusturya maçının tahmini

Almanya ve Avusturya arasındaki kadın Euro çeyrek finalleri Perşembe günü başlıyor. Kazananlar yarı finalde buluşacaklar, bu yüzden bu iki takım arasında harika bir oyun olmasını umalım.

Betin bonus kodu tüm ipuçlarını, istatistikleri ve maç öncesi anketimizi (artı oyun başına en iyi oranları) görün.

Almanya

Almanya, Finlandiya’ya karşı kadın Euro’da 0-3 başarısının ardından tekrar kazanmayı umuyor.

Almanya milli takımında goller Sofia Kleinhern (40′), Alexandra Popp (48′) ve Nicole Agnomi (63′) tarafından atıldı.

Almanya’nın katıldığı son 6 maçının 5’inde maç başına en az üç gol kaydedildi. Rakipleri bu dönemde bunlardan 4’ünü atarken, Almanya toplamda 17 gol atabildi.

Avusturya

Avusturya, son maçında Norveç üzerinden kadın Euro’da 1-0 kazandıktan sonra maça çıkacak.

Avusturya milli takımının golünün tek yazarı Nicole Bilya (37′) idi.

Son derece başarılı karşılaşmalara olan tutkumuzu kanıtlayarak, Avusturya’nın sahaya çıktığı önceki altı maçta 24 kez gol attık ve her karşılaşmada ortalama 4 gol attık. Rakipler 2 gol attı. Buna rağmen, böyle bir eğilimin bu maçta tekrar edip etmeyeceği görülecektir.

Takım haberleri: Almanya

Her ihtimalde, Die Nationalelf bu sefer Merle Froms, Julia Gwynn, K. Hendrich, Marina Hagering, Felicitas Rauch, Lina Magull, Lena Oberdorf, Sarah Daebritz, Clara Bull, Alexandra Popp ve Svenya Hoot ile 4-3-3 sistemini kullanacak.

Takım haberleri: Avusturya

Avusturya’nın Manuel Cinsberger, Laura Winreuther, Karina Wenninger, W. Schnaderbeck, Verena Hanshaw, Sarah Puntigam, Barbara Dunst, Sarah Rashil, Laura Feuersinger, K. Nashenweng ve Nicole Biel’i serbest bırakarak 4-1-4-1 hizalamasını kullanabileceğini düşünüyoruz.

🔮 Tahmin

Avusturya’nın, büyük bir galibiyet için ayarlanmış gibi görünen Alman milli takımının kalesine gol atması zor olacak gibi görünüyor.

Seçimimiz, maçın sonuna kadar Almanya’nın 3-0’lık rahat zaferidir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: