Avrupa Kadınlar Şampiyonası’nda Avusturya — Kuzey İrlanda maçının tahmini

Avusturya, Pazartesi günü Avrupa Kadınlar maç listesinde Kuzey İrlanda ile buluşacak.

Avusturya — Kuzey İrlanda — Kadınlar maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve en son bahis oranlarını görmek için 1xbet bonus kodu gidin.

Avusturya

Avusturya, İngiltere’ye karşı önceki maçında kadın Euro’da 1-0 yenilgisinin ardından daha iyi bir sonuç isteyecek.

Son zamanlarda Avusturya milli takımının katılımıyla yapılan maçlar genellikle çok sayıda golle büyüleyici bir şekilde gerçekleşiyor. Her iki takım da son yarım düzine maçta toplam 26 gol attı (maç başına ortalama 4,33 gol) ve 21tanesi Avusturya’nın payına düştü. Bununla birlikte, böyle bir plan mutlaka bu maçta da geçerli olmayacaktır.

Kuzey İrlanda Kadınlar

Norveç’e karşı kadın Euro’da yapılan son maçta yenilginin ardından Kuzey İrlanda ve taraftarları bu sefer en iyi skoru elde etmeyi umuyorlar.

Kuzey İrlanda’daki kadınların sahaya çıktığı önceki 6 karşılaşmada etkinliklerle dolu karşılaşmalara yatkınlıklarını gösteren goller, maç başına ortalama 6.17 golle 37 kez görüldü. Rakipleri bu gollerden 14’ünü attı.

Takım haberleri: Avusturya

Avusturya’nın bu oyunda Manuela Cinsberger, Laura Winreuther, Karina Wenninger, W. Schnaderbeck, Verena Hanshaw, Sarah Puntigam, K. Nashenweng, Sara Alay, Laura Feuersinger, Barbara Dunst ve Nicole Biel’ın yer aldığı 4-1-4-1 düzenlemelerini kullanması gerektiğine inanıyoruz.

Takım haberleri: Kuzey İrlanda kadınlar

Kuzey İrlanda’nın kadın takımının, Jacqueline Burns, Abby Magee, Julie Nelson, Sarah Mcfadden, Kelsey Burroughs, Demi Vance, Chloe Mccarron, Rachel Furness, Marissa Callaghan, Lauren Wade ve Kirsty Mcguinness’i piyasaya sürerek 5-4-1’lik bir kadroyu seçme olasılığı daha yüksektir.

💡 Tahmin

Kesin olan bir şey var ki, Kuzey İrlanda’nın Avusturyalı bir takımın gol atması için mümkün olan her türlü çabaya ihtiyaç duyacağı ve birçok anı nasıl yaratacağını ve onları gollere dönüştüreceğini bilen bir takım.

Hakem son düdüğü verdiğinde Avusturya’nın 3-0’lık galibiyetini bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: