Avrupa Kadınlar Şampiyonası’nda İngiltere vs Almanya maçının tahmini

Pazar günü İngiltere ve Almanya milli takımlarının katılımıyla kadın Euro finalleri düzenlenecek. Hangi kulüp çizgiyi aşacak? Bu gerçekten harika bir oyun olacağına söz veriyor.

İngiltere – Almanya maçına ilişkin tahminlerimiz, maç istatistiklerimiz ve sonuçlarımız ile maç başına en son oranları 1xbet promosyon kodu görebilirsiniz.

İngiltere Kadınlar

İngiliz kadınlar, İsveç’i yenerek son sonuçlarını kadın Euro’da 4-0’lık bir skorla tekrarlamayı umuyorlar.

İngiltere kadınlar takımının bir parçası olarak goller Beth Meade (34′), Lucy Bronz (48′), Alessia Russo (68′) ve Fran Kirby (76′) tarafından atıldı.

İngiltere’deki kadınlar son 6 maçında sahaya her çıktıklarında gol atarak sürekli formda kalıyorlar.

Bu dönemde toplam 1 gol atarken toplam 25 gol attılar.

Almanya

Almanya, son maçında Fransa’ya karşı kadın Euro’da 2-1 kazandıktan sonra maça çıkacak.

Almanya için goller Alexander Popp (40′, 76′) ve Merle Froms (44′ kendi golü) tarafından atıldı.

Son altı maçta Almanya 15 gol attı. Aynı zamanda Almanya bu maçların her birinde gol attı. Bu dönemde savunucuları kendi kalelerine 4 gol attılar. Elbette böyle bir düzenlilik bir sonraki oyuna aktarılmayacaktır.

Takım Haberleri: İngiltere Kadınlar

Görüşümüze göre, bu sefer »Üç Lionesses” belki de 4-2-3-1 şemasına göre sıraya girecek ve Mary Erps, Lucy Bronz, Millie Bright, Leah Williamson, Rachel Daley, Georgia Stanway, Kira Walsh, Beth Mead, Fran Kirby, Lauren Hemp ve Ellen White’ı piyasaya sürecekler.

Takım haberleri: Almanya

Die Nationalelf’in Merle Froms, Julia Gwynn, K. Hendrich, Marina Högering, Felicitas Rauch, Lina Magull, Lena Oberdorf, Sarah Daebritz, Sven Hut, Alexandra Popp ve Yule Brand’ı seçerek 4-3-3 arasında oynayabileceğine inanıyoruz.

🔮 Tahmin

Almanya’nın, İngiltere milli takımının kadın kadrosuna karşı bir şeyler elde etmek için iyi bir performans göstermesi gerektiğine inanıyoruz, ki bu da muhtemelen kazanan maçta kendisinin gol atabileceğini düşünüyoruz.

Bu nedenle, 90. turun sonunda ingilizlerin inatçı zaferini 1-0’lık bir skorla tahmin ediyoruz.

Bu yakın bir maç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: