Avrupa Kadınlar Şampiyonası’nda İsveç vs Belçika maçının tahmini

Cuma günü, İsveç ile Belçika arasındaki Kadın Euro’nun uzun zamandır beklenen çeyrek final maçı başlıyor. Kazananın yarı finalde buluşacağı göz önüne alındığında, umarız harika bir maç geçiririz.

İsveç — Belçika maçının ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz 1xbet promosyon kodu 2022 bulunabilir (artı maç başına en iyi oranlar).

İsveç

İsveç, Portekiz’e karşı kadın Euro’da 5:0 zaferinden sonra yeni bir zafer kazanmayı umuyor.

İsveç milli takımının bir parçası olarak goller Philip Angeldal (21′, 45′), Kosovare Aslan (54′) ve Stina Blackstenius (91′) tarafından atıldı. Portekiz için Carol Costa (45′ Kendi golünü) attı.

İsveç son zamanlarda sürekli olarak savunmayı açıyor ve önceki altı maçta rakiplerinin kalesine 27 gol atıyor. Bu karşılaşmalarda İsveç’e karşı 3 gol atıldı.

Belçika

Belçika, önceki kadın Euro maçında İtalya’yı yendikten sonra maça 0:1’lik skorla gelecek.

Belçika’dan gol atan tek oyuncu Tine De Caigny (49′) idi.

Belçika’nın sahaya çıktığı son altı maçta 22 kez gol gördük, bu da her maçta ortalama 3.67 gol oldu. Rakipler 4 gol atmayı başardı. Bu trendin bu maçta devam edip etmeyeceği bu oyunda öğreneceğiz.

Takım haberleri: İsveç

Blagult’un Hedwig Lindal, Elin Rubensson, Linda Sembrant, Magdalena Ericsson, Jonna Andersson, Natalie Bjorn, Kosovare Aslan, Philip Angeldal, Friedolina Rolfo, Stina Blackstenius ve Y ile ilk yarıya başlayarak bu maçta 4-3-3’lük bir fark yaratabileceğine inanıyoruz. Ritting Canerid.

Takım haberleri: Belçika

Bizim bakış açımıza göre, Red Flames muhtemelen Nicki Evrard, Jodie Vangeluve, Sari Keys, Laura de Neve, Davina Filtiens, J. Vanhavermaet, Julie Bismans, Elena Dhont, Tine de Caña’yı seçerek 4-2-3-1 sisteminde oynayacak. Janis Cayman ve Tessa Woollert.

Tahmin

Belçika’nın bu maça kesinlikle hakim olabilecek İsveç takımını yenmek için zor bir zaman geçireceği anlaşılıyor.

Yargıcın son düdüğünden sonra İsveç’in 3-0’lık bir skorla kesin bir zafer kazanacağına inanıyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: