Avrupa Kadınlar Şampiyonası’nda Norveç — Kuzey İrlanda maçının tahmini

Norveç, Perşembe günü Bayanlar Euro maçında Kuzey İrlanda ile buluşacak.

Norveç — Kuzey İrlanda maçının tahminlerimizi, istatistiklerimizi ve sonuçlarımızı (maç başına en iyi oranlar dahil) 1xbet görebilirsiniz.

Norveç

Norveç, Kadın Dünya Kupası elemelerinde Polonya’yı (2: 1) yendikten sonra bir kez daha zafer kazanmaya çalışacak. – Avrupa’yı Polonya’ya karşı.

Norveç, geçtiğimiz 6 maçta rakiplerine 28 gol atarak son dönemde hücumda çok güçlüydü. Bu karşılaşmalarda Norveç de 2 gol attı. Bununla birlikte, bu eğilimin bu oyunda devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Kuzey İrlanda Kadınlar

İngilizlerle yapılan son maçta yenilgiden sonra, Kuzey İrlanda’daki kadınlar durumu değiştirmeyi başarabileceklerini umuyorlar.

Yoğun karşılaşmalar için iştahımızı gösterirken, Kuzey İrlanda’daki kadınların sahaya çıktığı son 6 maçında 37 kez gol gördük ve her karşılaşmada ortalama 6,17 gol oldu. Rakipleri bu toplam sayıdan 14 gol attı.

Takım haberleri: Norveç

Gresshoppen’in Guro Pettersen, Anya Soenstevold, Maren Mjelde, Maria Torisdottir, Julie Blakstad, Amali Eikeland, Frida Maanum, Ingrid Surstad Engen, Guro Reiten, K. Graham Hansen ve A. Stolsmo Hegerberg ile 4-4-2’lik bir sistemde oyuna başlayabileceğini düşünüyoruz.

Takım Haberleri: Kuzey İrlanda Kadınlar

Kuzey İrlanda’nın Jacqueline Burns, Abby Magee, Julie Nelson, Sarah Mcfadden, Kelsey Burrows, Demi Vance, Simon Magill, Rachel Furness, Nadine Caldwell, Kirsty McgUinness ve Lauren Wade’i seçerek 5-4-1’lik kadroyu kullanabileceğine inanıyoruz.

🔮 Tahmin

Norveç’in topa çok fazla sahip olması ve gol atmak için pek çok fırsat gerçekleştirmesi gerektiği hissine sahibiz.

Onlardan farklı olarak, Kuzey İrlandalı kadınlar gollerini atamazlar, ancak zaman zaman onların da tehlikeli olacağını düşünüyoruz.

Bu nedenle Norveç’in 3-1’lik skorla kazanmasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: