Avrupa Ligi kapsamında Real Betis – Eintracht Frankfurt maçının tahmini

Gelecek Avrupa Ligi maçında Real Betis, Çarşamba günü Frankfurt Eintracht’a karşı sahaya çıkacak.

Real Betis – Eintracht Frankfurt maçına ilişkin tüm tahminler, istatistikler ve kullanıcı anketleri resmi web sitesinde — maç için en son oranlarla birlikte – 1xbetten sunulmaktadır.

Real Betis

Real Betis, La Liga’da 1-3’lük skorla Atletico Madrid’e karşı önceki maçında yenilginin ardından daha iyi bir sonuç istiyor.

O maçta Real Betis% 65’lik bir topa sahipti ve 6’sı gole ulaşan 18 gole isabet etti. Real Betis için Tello’yu (45′) attı. Atletico Madrid, hedefe 8, 6 tanesi hedefe 8 vuruş yaptı. Atletico Madrid için João Felix (2′, 61′) ve Thomas Lemar (80′) puan aldı.

Real Betis’in son maçlarında nadiren savunma gücü gösterdi. Aslında Real Betis, önceki 6 maçtan 5’inde savunmasını 9 gol atarken savunmasını kırdı. Önceki sonuçlara dikkat etmeden, şimdi böyle bir eğilimin bu oyunda devam edip etmeyeceğini beklemeliyiz.

Eintracht Frankfurt

Eintracht Frankfurt, Bundesliga’nın son 1 maçında Berlin Herta’ya karşı 1-4 galibiyetinden sonra sahaya girdi.

O maçta Eintracht Frankfurt% 53’lük bir topa sahipti ve 5’i hedefe ulaşan 12 gol attı. Eintracht’ta goller Ansgar Knauff (17′), Tuta (48′), Jesper Lindström (56′) ve Raphael Borre (63′) tarafından atıldı. Öte yandan, Hertha BSK, 4’ü hedefe ulaşan hedefe 10 darbe indirdi. Berlin’deki “Hertha” için Davy Zelke’ye (61′) kendini ayırdı.

İstatistikler yalan söylemiyor: Eintracht Frankfurt, son 6 maçının 6’sında 9 gol atarken gol attı. Eintracht Frankfurt’un arkasında biraz yumuşak görünüyor.

Takım Haberleri: Real Betis

Martin Montoya (Aşil tendonu ile ilgili sorunlar) ve 5 (Real Betis) Real Betis yöneticisi Manuel Pellegrini için mevcut olmayacaktır.

Betikos’un 4-2-3-1 sisteminde oyuna başlayacağını ve Rui Silva, Hector Belerin, Herman Pezzella, Edgar Gonzalez, Aytor Ruibal, Gido Rodriguez, William Carvalho, Sergio Canales, Nabil Fekir, Juanmi ve Willian Jose’yi seçeceğini düşünüyoruz.

Takım Haberleri: Eintracht Frankfurt

Frankfurt Eintracht’ın patronu Oliver Glasner’ın oyuncuların fiziksel formuyla ilgili bazı sorunları var. Ragnar Ache (kas yaralanması), Diant Ramay (menisküs yaralanması) ve 10 (E. Frankfurt) bu oyunu kaçıracaklar. Diskalifiye olan ve bu nedenle oynamaya uygun olmayan oyuncular Gonzalo Pasiencia, Enrique Herrero Garcia, Stefan Ilzanker ve Eric Durm’dur.

Bizim görüşümüze göre Eintracht Frankfurt, Kevin Trapp, Tutu, Martin Hintergger, Evan N’dick, Ansgar Knauff, Cibril Sow, Kristian Yakic, Philip Kostic, Daichi Kamadou, Jesper Lindstroem ve Raphael Santos Borre’yi seçerek 3-4-2-1’lik bir sistemle oynayacak.

💡 Tahmin

Frankfurt Eintracht’ın Real Betis takımının savunmasını kıracak kadar tehlikeli olduğunu düşünüyoruz, ancak belki de çok fazla kaçırmayacaklar.

90 dakika sonra Real Betis’in lehine 2-1’lik skorla sona erecek gergin bir karşılaşma görüyoruz. İlginç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: