Avrupa Ligi maçında Atalant’ın Bayer’e karşı tahmini

Perşembe günü Leverkusen Bayer’e yeni bir meydan okuma verilecek, çünkü Avrupa Ligi Atalanta ile olan maçına kadar daha az zaman kalıyor.

Atalanta – Bayer Leverkusen maçının tüm tahminleri, istatistikleri ve sonuçları, maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere betin bonus kodu sunulmaktadır.

Atalanta

Atalanta, Serie A’nın son maçında Roma’dan 1-0 yenilgisinin ardından telafi etmeyi umuyor.

O maçta Atalanta, zamanın% 65’ini topa sahipti ve 4’ü hedefe ulaşan 7 golle 7 vuruş yaptı. Roma, hedefe 13 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Tammy Abraham’ın (32′) “Rom” için attığı gol oldu (32′).

Son sonuçlar, Atalanta’nın savunmasının muazzam bir çaba sarf ettiğini gösteriyor. Atalanta, kalecisinin son 6 maçında kaçırdığı gol sayısını 4’e çıkararak cimri davrandı. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini görmek ilginç olacak.

Bayer Leverkusen

Önceki maçta Leverkusen Bayer, Bundesliga 1’in bir parçası olarak Münih Bayern Münih ile 1-1 berabere kaldı.

O maçta Leverkusensky Bayer topu% 31’lik bir paya sahipti ve gole 9 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Bayern Münih, 5’i hedefe ulaşan 19 golle karşı karşıya kaldı. Bayern Münih için Niklas Zühle (18′) ve Thomas Müller (36′) Kendi gollerini attılar.

Hareketli karşılaşmalara olan tutkusunu kanıtlayan Leverkusen’den Bayer, önceki 6 maçta 29 kez gol attı ve her karşılaşmada ortalama 4,83 gol attı. Rakipler bu toplam sayıdan 9 vuruş yaptı.

⚡ Tahmin

Leverkusen Bayer’in kesinlikle Atalante’yi atabileceğine inanıyoruz, ancak belki de onlara karşı attığı kadar fazla olmayacak.

Her iki takımın da gol atacağına ve 90 dakika sonra Atalanta’nın 2-1’lik skorla kazanacağına inanıyoruz. İyi bir maç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: