Avrupa Ligi maçında Marsilya — Lokomotiv Moskova’nın tahmini

Marsilya Perşembe günü Avrupa Ligi maçında Moskova Lokomotiv ile oynayacak.

1xbet bonus kodu indir, Marsilya — Lokomotiv (Moskova) maçının tüm tahminlerini, istatistiklerini ve anket sonuçlarını ve maç başına en son oranları sunar.

Marsilya

Marsilya, Lig 1 1: 2 yenilgisinden sonra Brest’e karşı önceki maçında normale dönmeyi umuyor.

O maçta Marsilya’nın topu % 74 oranında elinde tutuyor ve hedefe 16 kez vuruyor ve hedefe 4 atış yapıyor. «Marcel” için gol atan tek oyuncu Gerson’du (29 ‘). Stade Brestois 29, hedefe 9 atış yaptı, bunlardan 4’ü hedefe çarptı. Romain Favre (53 ‘) ve Frank Honora (70’) kendilerini Brest’in bir parçası olarak ayırdılar.

Marcel Jorge Sampaoli, önceki altı maçta 7 kez gol attı. Öte yandan, bu oyunlarda attığı gol sayısı 8’dir.

Lokomotiv Moskova

Premier Lig’deki Urallar’dan yapılan son maçta yenilginin ardından Lokomotiv, burada işlerin değişeceğini umuyor.

Lokomotiv Moskova’nın bu maçında %62’lik bir topa sahip olduğu ve 16 gol attığı maçta 3’ü hedefe ulaştı. Ama Uralların golünde 11 atış, hedefe 4 vuruş var. Rafal Augustiniak (42 ‘) «Urallar» için kendini ayırdı.

Rakamlar kendileri için konuşuyor: Lokomotiv Moskova, son 6 maçtan 6’sında gol atarken, rakip toplam 11 gol attı. Savunmada “Lokomotiv Moskova” sadece sağlamlıktan farklı değildi.

Yüz yüze

İki takım arasındaki şampiyonadaki son karşılaşma, Lokomotiv’in Marsilya’da 1-1 sona ermesiyle 16.09.2021 Avrupa Ligi’nin ilk maçı oldu.

Lokomotiv’in daha sonra% 26’sı topa sahipti, hedefe 5 atış yaptı, hedefe 2 vuruş yaptı. Gol atan tek oyuncu Tino Anjorin’di (89 ‘).

Marsilya hedefe 18 vuruş yaptı, bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Cengiz Ünder (59 ‘) golcü oldu. Maçı İrfan Pelto yargıladı.

Takım Haberleri: Marsilya

Marsilya’nın patronu Jorge Sampaoli, bu maçtan önce tamamen yaralanmadan seçilebilecek bir grup nedeniyle fitness konusunda herhangi bir sorun yaşamamaktadır. Cezaya hizmet eden ve bu nedenle oynamaya uygun olmayan oyuncular Bilal Nadir, Usame Targallin ve Salim Ben Segir’dir.

Takım Haberleri: Lokomotiv Moskova

Moskova Lokomotiv’in menajeri Marcus Gisdol, bir takım oyuncuları etkisiz hale getirdi. Daniel Kulikov (Bilinmeyen yaralanma), Rifat Cemaletdinov (Tibia kontüzyonu), Anton Miranchuk (tendonun tahrişi), Tino Anjorin (Kırık), Stanislav Magkeev (Çapraz bağın kopması) ve Guilherme (Ayak ameliyatı) — takımın bildirilmeyeceği isimler. Dmitry Barinov diskalifiye nedeniyle bu oyunda oynayamaz.

🔮 Tahmin

Bize öyle geliyor ki, «Marcel» hedefe çok fazla atış yapmalı ve onları hesaba katmalı.

Öte yandan, Lokomotiv’in gol atması zor olabilir, ancak bize burada en az bir kez uyguladıklarını düşünüyoruz.

Buna göre, her şey söylendiğinde ve yapıldığında 3: 1’lik bir skorla Marsilya’nın oldukça rahat bir zaferini görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: