Avrupa Ligi maçında Monaco – Braga tahmini

Önümüzdeki Avrupa Ligi maçında Monaco, Perşembe günü Braga ile buluşacak.

Tüm tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve Monaco — Braga maç istatistiklerimizi görmek için 1xbet promosyon kodu geçin (artı maç başına en iyi oranlar).

Monako

Monaco, Ligin son 1 maçında Strasbourg’dan 1-0 yenilgisinin ardından son sonucunu tekrarlamak istemiyor.

O maçta Monaco, zamanın% 55’ini topa sahipti ve gole 0 olmak üzere hedefe 5 vuruş yaptı. Rakibin Strasbourg’da 11 gol vuruşu vardı, bunlardan 3’ü gole çıktı. Strasbourg için Alexander Djika’yı (23′) attı.

Son zamanlarda Monaco çok nadiren savunma dayanıklılığı sergiliyor. Gerçek şu ki, önceki 6 maçtan 5’inde Monaco, 8 gol atarken savunmasını kırdı.

Braga

Ligin Primeira kentinde Yaşayan Vicente’ye karşı yapılan son maçta yenilginin ardından Braga kendini düzeltmeye çalışacak.

O maçta Braga% 52’lik bir topa sahipti ve 4’ünün hedefi vurduğu hedefe 12 vuruş yaptı. Bir zamanlar Vicente kaleye 12 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Vicente için Enrique Gomes (89′) attı.

Braga takımının katılımıyla önceki 6 maçtan 6’sında çok az gol atıldı. Bu dönemde maç başına toplam ortalama gol sayısı sadece 1,33, Arsebispos Os başına ortalama gol sayısı ise 1’dir. Yakında bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Takım haberleri: Monaco

Jean Marcelene (fitness) ve Krepin Diatta (çapraz bağ kopması) Monaco ile maça katılamayacaklar.

Takım haberleri: Braga

Braga’nın patronu Carlus Carvalhal’ın tam kadrosu yok. Nuno Siqueira (çapraz bağ kopması) ve Jean-Baptiste Gorby (tekme) maça katılamayanlar.

✨ Tahmin

Monaco’nun Braga’ya karşı oynadığı zaman muhtemelen bir kereden fazla gol atacağını tahmin ediyoruz, ki bu da gol atması kolay olmayabilir.

Bu nedenle, düdük çaldığında Monaco’nun 2-0’lık skoruyla oldukça rahat bir galibiyet bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: