Avrupa Ligi maçında Napoli — Leicester City tahmini

Perşembe günü Avrupa Ligi programında Napoli, Leicester City’ye karşı oynuyor.

İpuçlarımız, anketlerimiz ve maç istatistiklerimiz, maç başına en son oranlarla birlikte 1xbet promosyon kodu girişinde tamamen görülebilir.

Napoli

Napoli, Atalanta’dan Serie A’daki son yenilgiden sonra en iyi sonucu almayı umuyor olacak.

Bu maçta Napoli’nin topu %55, 15’i kaleye, 4’ü de hedefe isabet eden 15 vuruş vardı. Napoli’nin arkasındaki golcüler Peter Zielinski (40 ‘) ve Dris Mertens (47’) idi. Atalanta, 7’si hedefe isabet eden hedefe 21 isabet etti. Ruslan Malinowski (7 dakika), Merich Demiral (66 dakika) ve Remo Freyler (71 dakika) kendilerini Atalanta takımının bir parçası olarak ayırdılar.

Napoli son zamanlarda masaları temiz tutmakta zorlandı, ancak aynı zamanda kendilerini gole sokmayı da başardılar. Önceki 6 maçlarının analizi, Napoli’nin bunlardan 5’ini kaçırdığını ve bu maçların 6’sında protokole düştüğünü gösteriyor. Elbette böyle bir eğilim bu oyuna aktarılamaz.

Lester Şehri

Aston Villa’dan geçen yenilgiyi tattıktan sonra Premier League müsabakalarında Leicester City ve taraftarları bu kez daha iyi bir sonuç elde etmeyi umuyorlar.

Bu oyunda, Leicester City% 60’lık bir topa sahipti ve 12 gol attı, bunlardan 5’i gol attı. Leicester City’de gol atan tek oyuncu Harvey Barnes’dı (14 dakika). Aston Villa, 4’ü hedefe isabet eden hedefe 13 darbe indirdi. Ezri Konsa (17 ’, 54′) Villa’nın Aston’unun golcüsü oldu.

Rakamlar kendileri için konuşuyor ve Leicester City son 6 maçtan 6’sında gol attı ve rakipler toplam 11 gol attı. Leicester City’nin korunması açısından kesinlikle geliştirilecek çok şey var.

Yüz yüze

Bu kulüpler arasındaki ligin bir önceki maçı, Leicester City’nin Napoli 2-2’lik skoruyla sona eren 16.09.2021 Avrupa Ligi’nin 1. günü olan maçtı.

Bu maçta Leicester City% 46’lık topa sahipti ve bunlardan 4’ü hedefe isabet eden 7 vuruş yaptı. Goller Ayose Perez (9 dakika) ve Harvey Barnes (64 dakika) tarafından atıldı.

Öte yandan Napoli, 7’si hedefe isabet eden 22 gole sahipti. Victor Osimchen (69 ‘, 87’) kendini ayırdı. Hakem Thiago Martins tarafından yapıldı.

Tahmin

Leicester City’nin Napoli’ye gol atacak kadar tehlikeli olduğunu tahmin ediyoruz, ancak bu onların sahanın diğer ucundaki bir çifti kaçırmalarını engellemez.

Hakem son düdüğü verdiğinde, Napoli için dar bir 2-1 galibiyet puanı elde edeceğiz. Bunun için sabırsızlanıyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: