Avrupa Ligi maçında Porto’nun Lyon’a karşı tahmini

Önümüzdeki Avrupa Ligi maçında Porto, Çarşamba günü Lyon ile mücadele edecek.

Porto – Lyon maçı için tahminlerimizi, istatistiklerimizi ve maç sonuçlarını 1xbet promosyon kodu 2022 görebilirsiniz — maç için en son oranlarla birlikte.

Porto

Porto, Pasos de Ferreira’yı 2-4 mağlup ettikten sonra Ligin Primeira’nın bir parçası olarak başka bir galibiyet için mücadele edecek.

O maçta Porto topu% 58’lik bir paya sahipti ve 9’u hedefe ulaşan 12 vuruş yaptı. Porto’nun bir parçası olarak Pepe Aquino (17′), Evanilson (38′, 53′) ve Mehdi Taremi (59′) gol attı. Pasos de Ferreira, hedeften 4’ü hedefine ulaşan 6 gol attı. Pasos de Ferreira için Juan Delgado (31′) ve Nicolas Gaitan (66′) puan aldı.

Son zamanlarda, Porto’nun katılımıyla yapılan maçlar heyecan verici olma eğilimindedir, rakiplerinin kapısında çok fazla mücadele beklenmektedir. Sadece son 6 maçta her iki takım da toplamda 20 gol attı (maç başına ortalama 3.33 gol), bunlardan 12’si Porto hesabındaydı. Bu eğilimin bir sonraki maçta da devam edip etmeyeceğini görmek ilginç olacak.

Lyon

Lyon, bir önceki Ligue 1 maçında FC Lorient’e karşı 1-4 galibiyetten sonra bu maça geliyor.

O maçta Lyon% 63’lük bir topa sahipti ve 7’si hedefe ulaşan hedefe 15 vuruş yaptı. Lyon’da goller Romain Fivre (5′, 78′), Moussa Dembele (26′) ve Carl Toko Ekambi (59′) tarafından belirlendi. Öte yandan Lorient FC, 6’sının hedefi vurduğu hedefe 15 vuruş yaptı. Terem Moffy (57′) FC Lorient için attı.

İstatistikler kendi adına konuşuyor: Lyon, son 6 maçının 5’inde gol attı ve rakiplerinin 6 gol atmasına izin verdi. Lyon’un arka hattında işler en iyi şekilde gitmiyor.

Takım haberleri: Porto

Fernando Andrade (çapraz bağ kopması), Wilson Manafa (patella’nın kopması) ve 1 (Porto FC) Porto patronu Sergio Conceisau’nun maçına katılmayacaklar.

Görünüşe göre Dragosh, Diogo Costa, João Mario, Chancel Mbemba, Pepe, Zidou Sanusi, Otavio, Mateus Uribe, Vitinha, Pepe, Antonio Martinez ve Mehdi Taremi’yi kullanarak 4-4-2 sistemini kullanacak.

Takım haberleri: Lyon

Lyon’un menajeri Peter Bosch’un tam kadroya sahip olmaması. Ryan Cherky (metatarsal kemik kırığı) ve 9 (Olympique Lyonnais) dikkate alınamayanlardır.

Lyon’un Antoni Lopes, Leo Dubois, Thiago Mendes, Castello Lukeb, Emerson, Tanga Ndombele, Maxens Cacere, Romain Five, Lucas Packag, Carl Toko Ekambi ve Moussa Dembele’yi serbest bırakarak 4-2-3-1 sistemini kullanabileceğine inanıyoruz.

⚡ Tahmin

Lyon’un büyük olasılıkla Porto’ya gol atabileceğini düşünüyoruz, ancak bu yenilgiyi önlemek için yeterli olmayabilir.

Oyunun sonunda her iki takımın da topa vuracağına ve Porto’nun 2-1’lik bir skorla kazanacağına inanıyoruz. Bu ilginç bir maç olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: