Avrupa Ligi’nde Lyon – West Ham United maçının tahmini

Perşembe günü Lyon ve West Ham United arasında büyüleyici bir Avrupa Ligi çeyrek finali düzenlenecek. Yarı finallere çıkacak kulübün finalde yer alacağı göz önüne alındığında, bu takımlar arasında gerçek bir gösteri olacağına söz veriyor.

Maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere 1xbet bonus nasıl kullanılır Lyon — West Ham United maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini görün.

Lyon

Lyon, Lig 1’de Strasbourg ile (1:1) berabere kaldıktan sonra sahaya girdi.

O maçta Lyon’un topu% 58’lik bir paya sahipti ve hedefe 13 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Lyon’un kadrosundaki tek oyuncu Carl Toko Ekambi’ydi (90′). Öte yandan Strazburg, 4’ünün hedefi olduğu hedefe 15 vuruş yaptı. İbrahim Sissoko (20′) Strasbourg’un golünün yazarı oldu.

Son zamanlarda Lyon’un gol atmayı başarmasına rağmen temiz kalması zor. Önceki 6 maçın analizi, bunlardan 5’inde Lyon’un savunma açısından cezalandırıldığını ve bu maçların 5’inde gol attığını gösteriyor. Her halükarda, sadece bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini öğrenmemiz gerekiyor.

West Ham United

Geçtiğimiz Premier Lig maçında Brentford’dan yenilginin ardından West Ham United durumu düzeltmek için çaba gösterecek.

O maçta West Ham United% 53’lük bir topa sahipti ve hedefe 5 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Brentford’un 15 golü vardı, bunlardan 7’si hedefe çarptı. Brentford için Brian Mbeumo (48′) ve Ivan Tony (64′) puan aldı.

İstatistikler yalan söylemiyor: West Ham United, son 6 maçtan 5’inde gol attı ve toplam 8 gol yedi. Savunmada, West Ham United mükemmel olmaktan uzaktır.

Takım haberleri: Lyon

Maxence Caqueret (menisküs yaralanması), Rayan Cherki (metatarsal kırık) ve Sinaly Diomandé (ayak bileği ameliyatı) Lyon’un patronu Peter Bosch’un takımı için oynamayacaklar.

Takım Haberleri: West Ham United

Takımın geri kalan kısmı için, West Ham United’ın patronu David Moyes’in fiziksel formla ilgili tek problemle yüzleşmesi gerekecek. Angelo Ogbonna (çapraz bağ kopması) maça katılmayacak. Aaron Cresswell diskalifiye olduğu için bu oyunu oynayamayacak.

Tahmin

West Ham United’ın, galibiyet maçında gol atması gerektiğini düşündüğümüz Lyon takımını kırmanın zor olacağını düşünüyoruz.

Bu nedenle Lyon’u 1-0 yenerek iyi bir mücadele görüyoruz.

Bakalım her şey gider.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: