Avrupa Ligi’nde Rangers vs RB Leipzig maçının tahmini

Perşembe günü Rangers ve RB Leipzig arasındaki önemli bir Avrupa Ligi yarı final karşılaşmasından önce gerginlik artmaya devam ediyor. Yarı finallere çıkacak tarafın ana ödülünün finallere çıkması olacağı düşünüldüğünde, bu oyun güzel olmayı vaat ediyor.

Tahminlerimiz, kullanıcı anketlerimiz ve Rangers — RB Leipzig maç istatistiklerimiz 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır ve maç başına en son oranları bulacaksınız.

Rangers

Rangers bu maçta Premier Lig’de Celtic ile 1-1 berabere kaldıktan sonra oynayacak.

O maçta, Rangers% 49’luk bir topa sahipti ve hedefe 14 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Rangers için gol atan tek oyuncu Maud Sakala (67′) idi. Öte yandan Celtic, gole 9 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Celtic için Jot’u attı (21′).

Son zamanlarda Rangers pek kaçırmıyor. Rangers’ın önceki 6 maçtan 5’inde 5 gol atarken 5 gol atmasından endişe duyacaklar. Tabii ki, bu eğilim bu oyunda da devam etmeyebilir.

RB Leipzig

Bundesliga 1’deki Mönchengladbach Borussia’ya karşı yapılan son maçta yenilgiden sonra, RB Leipzig ve taraftarları bu maçta daha iyi sonuçlar alabileceklerini umuyorlar.

O maçta, RB Leipzig topu% 50’ye sahipti ve 7’si hedefe ulaşan 12 gol attı. RB Leipzig’e Christopher Nkunku (36′) attı. Öte yandan Mönchengladbach’ın Borussia Dortmund’u, 6’sının hedefi vurduğu hedefe 9 vuruş yaptı. Borussia için Embolo (17′) ve Jonas Hofmann (45′, 77′) Brill’i dövdüler.

Önceki 6 maçta RB Leipzig 8 gol attı. Bu davaların her birinde, RB Leipzig de gol attı. Bu dönemde 6 gol kendi kalelerine atıldı.

Takım Haberleri: Rangers

Görünüşe göre bu maçta Rangers 4-3-3 sisteminde hareket edecek ve Allan Mcgregor, James Tavernier, Connor Goldson, Kelvin Bassi, Bourn Barishic, John Lundström, Ryan Jack, Glen Kamara, Joe Aribault, Kemal Ruf ve Ryan Kent’i serbest bırakacak.

Takım haberleri: RB Leipzig

Takımın büyük ölçüde tam kadroda olması nedeniyle, RB Leipzig patronu Domenico Tedesco’nun fiziksel formla ilgili tek bir sorunu var. Amadou Haydar (medial kollateral ligamanın yaralanması) bu oyunu kaçıracak.

Leipzig’in başlangıç kadrosuyla 3-4-1-2’lik bir devre seçebileceğine inanıyoruz: Peter Gulaci, Mohamed Simacan, Willie Orban, Marcel Halstenberg, Benjamin Henrichs, Conrad Lymer, Kevin Kample, Angelino, Emile Forsberg, Andre Silva ve Christopher Nkunku.

💡 Tahmin

Rangers’ın RB Leipzig takımına karşı gol atmak için sağlam bir oyun göstermesi gerektiğine inanıyoruz, ki bu da gol atacağını ve zirvede kalacağını düşünüyoruz.

Bu nedenle, 90 dakika sonra RB Leipzig’in 0:1’lik skorla ağır bir zafer kazanacağına inanıyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: