Avrupa Ligi’nde St Johnston-Galatasaray eleme maçı tahmini

Avrupa Ligi elemelerinin bir sonraki büyük maçında, St. Johnston Perşembe günü Galatasaray ile mücadele edecek.

St. Johnston-Galatasaray maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve en güncel oranları görmek için 1xbet bonus kodu gidin.

St. Johnston.

St. Johnston, Motherwell’e karşı Premier Lig’de 1: 1 berabere kaldıktan sonra bu maça gidecek.

Bu oyunda, St. Johnston %52’lik bir topa sahipti ve 4’ü hedefe isabet eden 12 gol attı. Rakipleri için Motherwell, hedefe 5 vuruşta 10 vuruş yaptı. Motherwell’in hesabında Steven O’Donnell (34 ‘Autogol) ve Tony Watt (80’) ayırt edildi.

St Johnston, son 6 maçının 5 tanesinde maç başına üç Golden az gol attı. Bu dönemde atılan gol sayısını kırarak, rakip taraflar toplamda 6, St. Johnston ise 3 puan aldı.

Galatasaray

Yoğun maçlara katılımlarını göstererek, Galatasaray’ın sahaya çıktığı son altı maçta 24 kez gol attık ve her maçta ortalama 4 gol attık. Muhalefet ekipleri bu toplamın 11’ini attı. Bu trendin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini görmemiz gerekecek.

Takım haberleri: St. Johnston

«St. Johnston ” patronu Callum Davidson (Callum Davidson), tamamen eğitilmiş, yaralanmamış bir takım sayesinde bu oyunun arifesinde fitness konusunda hiç endişe duymuyor.

Takım haberleri: Galatasaray

Çoğunlukla sağlıklı bir grup sayesinde, Galatasaraylı tuhafiyeci Fatih Terim’in sadece fiziksel sağlığı konusunda endişelenmesi gerekiyor. Omar Elbdellaui (göz yaralanması) bu oyunda topu özlüyor. Fernando Muslera, diskalifiye nedeniyle bu maç için uygun değil.

⚡ Tahmin

St. Johnston’ın, üstünlük kazanmak için en az bir kez gol atması gerektiğini düşündüğümüz Galatasaray’ın golüne vurmak için bir şeyler yapması gerektiğini düşünüyoruz.

Bu nedenle, Galatasaray’ın sabit bir düdük çaldığında sert bir 0: 1 galibiyet alacağını düşünüyoruz.

Bunun zor olmasını bekliyorum.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: