Avrupa Şampiyonası’nda İngiltere (Bayanlar) — Norveç (Bayanlar) maçının tahmini

Pazartesi günü Kadınlar Euro’da İngiltere Kadınlar Norveç’e karşı bir maç olacak.

İngiltere – Norveç maçıyla ilgili tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi öğrenmek için 1xbet bonus kodu geçin (artı maç başına en iyi oranlar).

İngiltere Kadınlar

Önceki sonuçtan cesaret alan İngiliz kadınlar, Avusturya’ya karşı kadın Euro’da 1-0 kazandıktan sonra aynı şeyi umut edecekler.

Son sonuçlar, İngiltere takımının arka hattının çok fazla yapamayacağını gösteriyor. İngiliz kadınlar oyunu gergin tutuyor ve son altı maçta kalecilerinden geçen gol sayısı 0’dır.

Norveç

Norveç, önceki maçta Kuzey İrlanda üzerinden kadın Euro’da 4-1 kazandıktan sonra maça çıktı.

Norveç savunucularının çalışkan performansları dizisi, kaçırdıkları gol sayısının önceki 6 maçtan 2’sine ulaşmasına neden oldu. Aynı dönemde kendileri tarafından atılan gol sayısı 28 oldu. Ancak, bu maçta da böyle bir resmin devam edeceğine dair kesin bir güvence yoktur.

Takım Haberleri: İngiltere Kadınlar

“Üç Aslan’ın” Mary Erps, Lucy Bronz, Millie Bright, Alex Greenwood, Rachel Daley, Leah Williamson, Kira Walsh, Georgia Stanway, Bethany Mead, Lauren Hemp ve Ellen White’ı kullanarak 4-2-3-1’lik düzenlemeyi iyi kullanabileceğini düşünüyoruz.

Takım haberleri: Norveç

Gresshoppen’in başlangıç kadrosuyla 4-2-3-1’lik bir devre seçeceğini düşünüyoruz: Guro Pettersen, Anya Soenstevold, Maren Mjelde, Maria Torisdottir, Julie Blakstad, Frida Maanum, Ingrid Sirstad Engen, Amali Eikeland, K. Graham Hansen, Guro Reiten ve A. Stolsmo Hegerberg.

Tahmin

Bizim görüşümüze göre, İngiltere’deki kadınlar muhtemelen Norveç’in kapısına en az bir gol atacaklar, ki bu da kendi kalelerine gol atmanın zor olacağı anlamına geliyor.

Maçın 90 dakikasından sonra skorun oldukça rahat olacağını düşünüyoruz — İngiltere milli takımı lehine 2-0.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: