Avrupa Süper Ligi: Premier League yeni sahipler kuralını tanıttı-tekrarlamayı Durdur

Premier Lig, ayrılıkçı Süper Lig’e katılmak için gelecekteki girişimleri durdurmak için yeni bir sahip Tüzüğü sunmalıdır.

Bu, Manchester United, Chelsea, Liverpool, Arsenal, Manchester City ve Tottenham’ın geçen ay başarısız olan Avrupa Süper Ligi’ne katılmayı kabul ettiklerini izliyor indirin 1xBet.

Tüm sahipler, ligin «temel prensiplerine uymalarını zorunlu kılan» yeni bir kural altında imzalamak zorunda kalacaklar ve ihlaller «önemli» yaptırımlarla cezalandırılacaklar.

Futbol Federasyonu, altı kulüple ilgili soruşturmanın başladığını bildirdi.

Premier Lig,» çeşitli kulüplerin eylemleri böyle bir bölünmeye ve bozulmaya yol açamaz ” dedi.

«Olanlarla ilgili gerçeği ortaya koymaya ve bu kulüpleri kararları ve eylemleri için sorumlu tutmaya kararlıyız.»

Futbol Birliği şunları ekledi: “tüm kulüplere, katılımlarıyla ilgili tüm bilgileri ve kanıtları resmi olarak talep etmek için yazdık.

«Gerekli bilgilere sahip olduktan sonra, hangi adımların atılacağına bakacağız.»

Avrupa’nın en büyük kulüplerinden bazılarını da içeren Süper Lig önerisi, taraftarların, oyuncuların, yönetim organlarının ve politikacıların geniş çaplı eleştirilerinin ardından 72 saat içinde çöktü.

Kulüplere karşı, puan tutma, düşürme ve Avrupa yarışmalarına katılım yasağı da dahil olmak üzere çeşitli yaptırımlar için çeşitli çağrılar yapılır.

Çöküşe katılan altı kulübün yöneticileri, Premier lig’deki danışman görevlerinden istifa etmek zorunda kaldılar .

Kulüplerin çoğu özür diledi ve Manchester United Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ed Woodward istifa etti.

Premier League, yaptığı açıklamada « “Premier League ve açık rekabet ilkelerinin korunmasını sağlayan ek kurallar ve düzenlemeler” getireceğini söyledi»

Hem FA hem de İngiltere’nin üst bölümü, futbol piramidini ve «futbol topluluğunun bütünlüğünü»koruyan yasaları yürürlüğe koymak için hükümetten yardım aradıklarını söyledi.

Premier League,» son iki haftanın olayları İngiliz futbolunun temellerine ve kararlılığına meydan okudu ” dedi.

“Bu önlemler, gelecekte ayrılıkçı liglerin tehdidini önlemek için tasarlandı.»

Premier Lig ayrıca taraftarlar arasında «duyguların gücünü tanıdığını» söyledi, ancak protestoları barışçıl kalmaya çağırdı.

Bu, Manchester United taraftarlarının Pazar günü iki polis memurunun yaralanmasına ve kulübün Liverpool ile olan maçının ertelenmesine neden olan protestosunu izledi.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: