Avustralya A Ligi’nde Brisbane Roar — Melbourne City maçının tahmini

Çarşamba günü, Suncorp Stadyumu’ndaki A Lig maçında, Brisbane Roar sahasının sahipleri Melbourne City’deki rakipleriyle oynayacaklar.

Brisbane Roar — Melbourne City maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini (en iyi bahis oranları dahil) görmek için 1xbet bonus kodu gidin.

Brisbane Roar

Brisbane Roar, A Ligi’nde 1-4 puanla Perth Glory’ye karşı zaferden sonra yeni bir galibiyet umuyor.

O maçta, Brisbane Roar topun% 47’sine sahipti ve hedefine 14 vuruş yaptı, bunlardan 7’si hedefe ulaştı. Brisbane Roar’ın golleri Juan Lescano (40′, 58′), Jay O’shea (81′) ve Luka İvanoviç (89′) tarafından atıldı. Perth Glory’nin rakiplerinin 16 golü vardı, bunlardan 8’i gole girdi. “Perth Glory” için Daniel Steines (92′) seçildi.

Brisbane Roar’ın katıldığı son 6 maçının 5’inde maç başına en az üç gol kaydedildi. Rakipler bu dönemde bunlardan 10’unu, Brisbane Roar’ın ise 10’unu attı.

Melbourne City

Önceki maçta Melbourne City, A Ligi’nde Melbourne Victorie’yle 1-1 berabere kaldı.

O maçta Melbourne City’nin topu% 61’lik bir paya sahipti ve hedefine 10 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefi vurdu. Melbourne City’de gol atan tek oyuncu Curtis Hood’du (45′). Melbourne Victorie’si hedefe 11 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefi vurdu. Marco Rojas (19′) Melbourne Victoria’yı attı.

Önceki yarım düzine maçta Melbourne City toplam 13 gol attı. Bu davaların her birinde Melbourne Şehri gol atmayı başardı. Bu süre zarfında savunucuları rakiplerine 9 gol attı. Bu eğilimin bu maçta devam edip etmeyeceği görülecektir.

Kişisel toplantılar

11/01/2020’den itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmaların analizi, Brisbane Roar’ın bunlardan 1’ini, Melbourne City’nin ise 4’ünü kazandığını ve berabere kalmanın 1 olduğunu gösteriyor.

Toplamda bu dönemde takımlar arasında 17 gol atıldı, bunlardan 8’i Roar ve 9’u City olmak üzere 17 gol atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 2,83’tür.

Bu kulüplerin ligdeki önceki toplantısı, Melbourne City’nin Brisbane Roar’da 2-1 kazandığı A Lig maçının 1. gününde 19/11/2021 tarihinde gerçekleşti.

O gün Melbourne City’nin topu% 57’ye sahipti ve 7’si hedefe ulaşan 21 gol attı. Goller Curtis Hood (40′) ve Connor Metcalfe (43′) tarafından atıldı.

Brisbane Rohar, 4 tanesi hedefe isabet eden hedefe 12 vuruş yaptı. Topla buluşan Luka İvanoviç (71′) topu havalandırdı. Yargıç Jonathan Barreiro.

Takım Haberleri: Brisbane Roar

Takımdaki oyunculara sahip olmak büyük bir sorun değildir, neredeyse tamamen sağlıklı bir kadrodan Brisbane Roar’ın patronu Warren Moon, fiziksel formla ilgili tek bir sorundan endişe duymaktadır. Connor Chapman (bilinmeyen bir yaralanma) devre dışı bırakıldı.

Takım Haberleri: Melbourne City

Melbourne City menajeri Patrick Kisnorbo’nun emrinde tamamen yaralanmamış bir kadroya sahip olması, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Tahmin

Brisbane Roar’ın galibiyet maçında gol atması gereken Melbourne City takımını yenmesinin kolay olmayacağını düşünüyoruz.

Bu nedenle, hakem ara verdiğinde bunun Melbourne Şehri lehine 0:1’lik bir skorla çok eşit bir maç olacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: