Avustralya A Ligi’nde Brisbane Roar — Wellington Phoenix maçının tahmini

Wellington Phoenix, Çarşamba günü A Ligi’nin bir parçası olarak Brisbane Roar takımıyla oynamak için Suncorp Stadyumu’na gidiyor.

Brisbane Roar – Wellington Phoenix maçına ilişkin tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve kullanıcı anketlerimiz, maç başına en son oranlarla birlikte 1xbet bonus kodu sunulmaktadır.

Brisbane Roar

Brisbane Roar, önceki A Lig maçında Western United’a karşı 2-3 yenilgisinden sonra skoru iyileştirmeye çalışacak.

O maçta Brisbane Roar’ın topu% 37’ye sahipti ve hedefe 14 vuruş yaptı, bunlardan 9’u hedefe ulaştı. Brisbane Roar’ın golleri Juan Lescano (3′), Scott Neville (59′ kendi golü) ve Jay O’shea (88′) idi. Western United hedefe 15 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefi vurdu. Adisu Bayev (35′) ve Aleksandar Priyovic (83′), Western United’da gol attılar.

Son zamanlarda, Brisbane Roar rakiplerini durdurmak için en iyi yol değil, aynı zamanda kendi şanslarını gollere çevirmenin yollarını da buluyorlar. Son 6 maçına baktığımızda Brisbane Roar bunlardan 6’sını kaçırdı, ancak bunlardan 5’inde gol atmayı başardı. Bu ilgi çekici olabilir, ancak şimdi böyle bir eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini beklemeliyiz.

Bu maçtan önce Brisbane Roar, şampiyonanın son iki maçında evde kazanamadı.

Wellington Phoenix

Wellington Phoenix, önceki A Lig maçında Perth Glory’yi 2-1 yenerek oyuna başladı.

O maçta Wellington Phoenix% 69’luk bir topa sahipti ve hedefe 17 vuruş yaptı, bunlardan 8’i hedefe ulaştı. Wellington Phoenix’in bir parçası olarak Ben Wayne (37′) ve Nicholas Pennington (97′) gollerini attı. Öte yandan Perth Glory, hedefe 4 vuruş yaptı ve hedefe 1 vuruş yaptı. Perth Glory’ye Nick Fitzgerald (49′) attı.

Yüksek performanslı karşılaşmalara olan eğilimlerini gösteren Wellington Phoenix’in sahaya çıktığı önceki altı maçta gollerin 20 kez atıldığı ve karşılaşma başına ortalama 3.33 gol olduğu söylenebilir. Rakipleri bu toplamın 10’unu attı.

Kişisel toplantılar

18/01/2020’den itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmaları inceledikten sonra, Brisbane Roar’ın bunlardan 2’sini, Wellington Phoenix’i 1, berabere sayısını 3’e çıkardığını söyleyebiliriz.

Toplamda bu maçlar için her iki kulüp de 11 gol attı, bunlardan 5’i Roar ve 6’sı Knicks oldu. Maç başına ortalama gol sayısı 1,83’tür.

Bu takımların katıldığı ligde bir önceki karşılaşma, A Ligi’nin 18. maç günü maçında 12/03/2022’de gerçekleşti ve skor 2-1 Brisbane Roar — Wellington Phoenix’di.

O zaman, Brisbane Roar topun% 42’sine sahipti ve 6’sı hedefe ulaşan 13 gol attı. Goller Rahmat Akbari (7′) ve Henry Koro (76′) tarafından belirlendi.

Öte yandan Wellington Phoenix, hedefe 22 vuruş yaptı ve bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Topla buluşan Gary Hooper (72′) topu havalandırdı. Maç Tim Danascos tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Brisbane Roar

Brisbane Roar takımının patronu Warren Moon’un tüm oyuncu grubundan sadece bir fiziksel zindelik sorunu var. Connor Chapman (bilinmeyen bir yaralanma) devre dışı bırakıldı.

Takım Haberleri: Wellington Phoenix

Wellington Phoenix’in patronu Ufuk Talay, fiziksel formla ilgili bazı problemleri olan bir kadrodan seçim yapmak zorunda kalacak. Gary Hooper (buzağı yaralanması) ve Alex Rufer (çapraz bağ kopması) oynayamayacaklar.

⚡ Tahmin

Hem Wellington Phoenix hem de Brisbane Roar’ın burada gol atabileceğine inanıyoruz, ancak kesin bir kazananı adlandırmak zor olsa da.

Ne olacağını göreceğiz, ancak sonunda skorun eşit olması tamamen mümkündür. Bu nedenle, düdük çaldığında 1:1 berabere çok eşit bir maç görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: