Avustralya A Ligi’nde Melbourne Victory ile Western United maçının tahmini

Çarşamba günü Western United, Melbourne Victorie’yle A Lig maçında AAMİ Park’a konuk olacak.

1xbet promosyon kodu Melbourne Victoria —Western United maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve en iyi bahis oranlarını görün.

Melbourne Victory

Melbourne Victori, A Ligi’nde Melbourne City ile (1:1) berabere kaldıktan sonra bu maçta oynayacak.

O maçta Melbourne Victory’nin topu zamanın% 39’una sahipti ve hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Marco Rojas, Melbourne’un Victoria’sına gol attı (19′). Öte yandan Melbourne City, 2’si hedefe isabet eden hedefe 10 vuruş yaptı. Melbourne City’nin arkasında Curtis Hood (45′) yer aldı.

Son zamanlarda, Melbourne Victorie’nun 90 dakika boyunca dayanması çok nadirdir. Aslında Melbourne Victory, önceki 6 maçtan 5’inde savunmasını kırdı ve bu süre zarfında 7 golü kaçırdı.

Western United

A Ligi’nin bir parçası olarak Sydney’e karşı önceki oyundaki yenilgiden sonra, Western United durumu düzeltmeye çalışacak.

O maçta, Western United’ın topu% 45’lik bir orana sahipti ve 6 gol attı, bunlardan 2’si hedefi vurdu. Rakip FC Sydney’in 14 golü vardı, bunlardan 4’ü gole girdi. Sydney FC için Milos Ninkovic (23′), Luciano Narsingh (58′) ve Mustafa Amini (68′) puan aldı.

John Aloysi’nin takımı Western United, son 6 maçında 10 kez gol attı. Aynı maçlarda kendilerine karşı atılan gollerin toplamı 8’dir.

Kişisel toplantılar

25/07/2020’den itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmalara baktığımızda Melbourne Victory’nin bunlardan 3’ünü, Western United’ın ise 2’sini kazandığını ve berabere kalmanın 1 maçta sabitlendiğini söyleyebiliriz.

Bu maçlarda da az gol yoktu, toplamda 22 gol atıldı ve karşılaşma başına ortalama 3,67 gol oldu.

Bu iki takımın katılımıyla ligdeki son maç, A Ligi’nin 6. maçının günü 26/12/2021 tarihinde gerçekleşti ve bu maç 3-1 Melbourne Victory – Western United ile sona erdi.

O gün Melbourne’un Victoria’sı zamanın% 47’sine sahipti ve 5’i hedefe ulaşan hedefe 15 vuruş yaptı. Goller Jason Gueria (18′), Josh Brillante (19′) ve Nick D’agostino (94′) idi.

Rakip Western United’ın 22 golü vardı, bunlardan 5’i gole girdi. Aleksandar Priyovich (86′) golün yazarı oldu. Yargıç: Sean Evans.

Takım Haberleri: Melbourne Victory

Yokluğuna gelince, Melbourne Victory baş antrenörü Tony Popovich’in neredeyse tamamen sağlıklı bir takımdan sadece bir fiziksel zindelik sorunu var. Robbie Cruse (diz yaralanması) maçı özlüyor.

Takım Haberleri: Western United

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Western United’ın yöneticisi John Aloisy, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Tahmin

Bizim düşüncemize göre, Western United’ın, zaferi ele geçirmesi gerektiğini düşündüğümüz Melbourne Victorie’li bir takıma puan vermesi kolay olmayacak.

Bu nedenle 90’ıncı yarının sonunda Melbourne Victory’nin 1-0’lık galibiyetini bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: