Avustralya A Ligi’nde Perth Glory – Newcastle United Jets maçının tahmini

Çarşamba günü HBF Park Stadı’nda, Perth Glory sahasının ev sahiplerinin Newcastle United Jets’i ağırlayacağı bir A Ligi maçı düzenlenecek.

Tüm maç tahminlerimiz, maç öncesi anketlerimiz ve Perth Glory — Newcastle United istatistiklerimiz için 1xbet promosyon kodu artı son bahis oranlarına geçin.

Perth Glory

Perth Glory, A Ligi’nin son maçında Wellington Phoenix’e karşı 2-1 yenilgisinden sonra en iyi skoru elde etmeyi umuyor.

O maçta Perth Glory’nin topu% 31’lik bir paya sahipti ve hedefine 4 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefi vurdu. Perth Glory’de gol atan tek oyuncu Nick Fitzgerald (49′) oldu. Rakipleri Wellington Phoenix, hedefte 17 vuruş yaptı ve bunlardan 8’i hedefi vurdu. Ben Wayne (37′) ve Nicholas Pennington (97′) Wellington Phoenix’e gol attılar.

Son zamanlarda« Perth Glory çoğu zaman temiz bir fatura tutmayı başaramadı. Aslında Perth Glory, rakiplerinin önceki 6 maçtan 5’inde gol atmasını engelleyemedi ve bu süre zarfında 12 gol atamadı.

Newcastle United Jets

Newcastle United Jets, önceki A Lig maçında Sydney FK’YA karşı 2-0 kazandıktan sonra bu maça çıkıyor.

O maçta Newcastle United Jets% 49’luk bir topa sahipti ve 5’i hedefe ulaşan 13 gol attı. Newcastle United Jets hesabındaki tek oyuncu Archie Goodwin (41′, 43′) idi. Sydney FC hedefe 13 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı.

Newcastle United Jets’in son yarım düzine maçında 12 gol attı. Ayrıca, Newcastle United Jets bu maçların her birinde gol attı. Bu maçlarda 9 gol kendi kalelerine atıldı. Bakalım bu eğilim burada da devam edecek mi?

Kişisel toplantılar

09/11/2019 tarihinden itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmalar, Perth Glory’nin bunlardan 2’sini, Newcastle United Jets’in ise 1’ini kazandığını ve hiç kimsenin sonuç sayısının 3 olduğunu gösterdi.

Bu karşılaşmalarda toplamda 20 gol atıldı, bunlardan 12’si Glory ve 8’i Jets’di. Bu, maç başına ortalama 3,33 gol anlamına geliyor.

Bu takımlar arasındaki ligdeki son karşılaşma, A-League’in 24. maç gününde 05/06/2021 tarihinde gerçekleşti ve Perth Glory’nin (Newcastle United Jets) 1-1’lik skoruyla sona erdi.

O gün Newcastle United Jets, zamanın% 48’ini topa sahipti ve 4’ü de hedefe doğru 13 vuruş yaptı.

Perth Glory hedefe 6 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Goller Bruno Fornaroli (21′) ve Jonathan Aspropotamitis (70′ Kendi golü) tarafından atıldı.

Maç Adam Fielding tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Perth Glory

Perth Glory’nin menajeri Richard Garcia, bu maçtan önce tamamen yaralanmamış bir grup sayesinde fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Takım Haberleri: Newcastle United Jets

Çok sayıda serbest oyuncu sayesinde, Newcastle United Jets’in yöneticisi Arthur Papas’ın fiziksel formla ilgili tek bir sorunla karşı karşıya kalması gerekecek. Ben Kantarowski (bilinmeyen yaralanma) burada oynamayacak.

🔮 Tahmin

Bu maçta Newcastle United Jets, muhtemelen Perth Glory’nin takımının kapılarını açmak için yeterli an yaratacaktır, ancak belki de bu yenilgiden kaçınmak için yeterli olmayacaktır.

Maçın gergin olacağını ve normal saatlerde Perth Glory lehine 2-1’lik bir skorla sona ereceğini düşünüyoruz. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: