Avustralya A Ligi’nde Perth Glory — Wellington Phoenix maçının tahmini

Çarşamba günü HBF Park’ta bir A-Lig maçı düzenlenecek ve Perth Glory takımının Wellington Phoenix’e ev sahipliği yapacağı saha ev sahibi olacak.

Perth Glory — Wellington Phoenix maçının tüm tahminleri, istatistikleri ve kullanıcı anketleri, maç başına en son oranlarla birlikte 1xbet sunulmaktadır.

Perth Glory

Perth Glory, Newcastle United Jets’in son A-Lig maçında 6:1 yenilgisinden sonra skoru iyileştirmeye çalışacak.

O maçta Perth Glory topun% 48’ine sahipti ve gole 4 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Perth Glory’nin golünün yazarı Kieran Bramwell (69′) oldu. Newcastle United Jets hedefe 17 vuruş yaptı, bunlardan 10’u hedefe ulaştı. Newcastle United Jets için Daniel Peña (21′, 50′), Beck Mickeltadze’den gol attı (31′, 37′, 78′) ve Valentino Yuel (81′).

Son zamanlarda, Perth Glory nadiren temiz bir fatura tutmayı başardı. Gerçek şu ki, Perth Glory önceki 6 maçtan 5’inde savunmasını kırdı ve bu süre zarfında 17 golü kaçırdı.

Wellington Phoenix

Wellington Phoenix, bir önceki maçta Western United’ı yendikleri için A Ligi’nde 1-4’lük bir galibiyetten sonra bu toplantıya katılacak.

O maçta Wellington Phoenix% 40’lık bir topa sahipti ve 7’si hedefe ulaşan 12 vuruş yaptı. Wellington Phoenix’in golleri Scott Wootton (29′), Yaushua Sotirio (32′, 63′) ve Gael Sandoval (45′) tarafından atıldı. Öte yandan, Western United’ın 19 gol vuruşu vardı, bunlardan 6’sı gole girdi. West United’a Stephen Lustica (54′) attı.

Sonuç maçlarına katılımlarına işaret ederek, Wellington Phoenix’in sahaya çıktığı önceki 6 maçta 26 kez gol gördük ve bu da her karşılaşmada ortalama 4,33 gol oldu. Rakipler bu toplam sayıdan 17 vuruş yaptı. Bununla birlikte, bu eğilimin bu oyunda devam edip etmeyeceğini zaman gösterecek.

Bu karşılaşmada Wellington Phoenix, ligin önceki iki maçında deplasmanda onlarla oynarken Perth Glory’yi yenmedi.

Kişisel toplantılar

22/07/2020’den itibaren önceki karşılaşmaların analizi, Perth Glory’nin bunlardan 1’ini, Wellington Phoenix’in 4’ünü kazandığını ve hiç kimsenin sonuçlarının sayısının 1 olduğunu gösteriyor.

Bu dönemde toplamda 18 gol atıldı, bunlardan 6’sı Glory takımı ve 12’si Knicks takımı oldu. Maç başına ortalama gol sayısı 3’tür.

Bu iki takımın katıldığı ligdeki son maç, Wellington Phoenix’in Perth Glory’ye karşı 2-1 kazandığı A Lig maçının 20. gününde 26/03/2022’de gerçekleşti.

O gün Wellington Phoenix, zamanın% 69’una sahipti ve hedefe 17 vuruş yaptı ve bunlardan 8’i hedefe ulaştı. Goller Ben Wayne (37′) ve Nicholas Pennington (97′) tarafından belirlendi.

Öte yandan Perth Glory hedefe 4 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Nick Fitzgerald (49′) gol attı. Maç Kurt Ames tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Perth Glory

Perth Glory’nin patronu Ruben Zadkovic, bu maçtan önce kesinlikle sağlıklı bir kadroyla fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Takım Haberleri: Wellington Phoenix

Wellington Phoenix patronu Ufuk Talaya’nın oyuncuların fiziksel formuyla ilgili bazı sorunları var. Clayton Lewis (ligament rüptürü), Gary Hooper (baldır yaralanması) ve Alex Rufer (çapraz bağ rüptürü) bu oyunu kaçıracaklar.

Tahmin

Wellington Phoenix ve Perth Glory’nin birbirlerini çok iyi yenebileceklerini düşünüyoruz, goller çok açıkta olacak.

Beraberlik oldukça muhtemeldir, çünkü açık bir kazanan açık görünmemektedir. Bu nedenle bizim seçimimiz 90 dakika sonra 0:0 skorla yakın bir oyundur.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: