Avustralya Şampiyonası’nda Melbourne City ile Western United’ın maçının tahmini

Cumartesi günü Melbourne City’nin Western United’la oynadığı final serisine kadar çok az zaman kaldı.

Tüm tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve Melbourne City – Western United maç istatistiklerimizi görmek için betin bonus kodu geçin (en iyi bahis oranları dahil).

Melbourne City

Melbourne City, son sonucundan sonra yeni bir galibiyet umuyor — Adelaide United’a karşı final serisinde 2-1’lik bir galibiyetle yenildi.

O maçta Melbourne City’nin topu% 47’lik bir paya sahipti ve 8’i hedefe ulaşan 15 gol attı. Melbourne City’de goller Marco Tilio (74′) ve Jamie McLaren (92′) tarafından atıldı. Adelaide United hedefe 12 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Zach Clough (48′) Adelaide United’a gol attı. Ek süre boyunca maç Melbourne City’yi kazandı.

Son sonuçlar, Melbourne City Arka Bahçesi’nde çok fazla esneklik olduğunu gösteriyor. Melbourne City, son altı maçta kaleciden kaçırılan gol sayısını 4’e çıkararak gollerden cimri davrandı.

Western United

Western United, Melbourne Victory’yi son maçında final serisinde 1-4’lük bir skorla yendikten sonra bu toplantıya katılacak.

O maçta, Western United’ın topu% 43’üne sahipti ve 6’sı hedefe ulaşan 8 vuruş yaptı. Western United’ın golleri Alexandar Prijovic (18′, 49′), Lahlan Galler (78′) ve Dylan Wenzel-Holls (99′) tarafından atıldı. Öte yandan Melbourne Victorie’si, 9’unun hedefi vurduğu hedefe 21 isabet etti. Jake Brimmer (37′) Melbourne Victory’ye gol attı.

Rakamlar kendileri için konuşuyor: Western United son 6 maçtan 5’inde gol attı ve rakiplerinin 6 gol atmasına izin verdi. Savunmada, Western United çok güvenilir değildi. Bununla birlikte, belki de bu eğilim burada da devam etmeyecektir.

Kişisel toplantılar

26/08/2020’den itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmaların analizi, Melbourne City’nin bunlardan 2’sini, Western United’ın 3’ünü kazandığını ve hiç kimsenin sonuç sayısının 1 olduğunu gösteriyor.

Bu dönemde toplamda 14 gol atıldı, bunlardan 7’si City ve 7’si West olmak üzere toplam 14 gol atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 2.33 idi.

Bu kulüpler arasındaki ligdeki son karşılaşma, A Ligi’nin 19. maç günü maçında 12/03/2022’de gerçekleşti ve bu da Western United -Melbourne City’nin 2-2’lik skoruyla sona erdi.

O gün, Western United’ın topu% 40’lık bir paya sahipti ve 4’ü hedefe ulaşan 9 vuruş yaptı. Goller Leo Lacroix (16′) ve Renee Krchin (30′) tarafından belirlendi.

Rakip Melbourne City, 8’i hedefi vurmak üzere 23 hedefe isabet etti. Goller Connor Metcalfe (42′) ve Jamie McLaren (65′) tarafından atıldı. Hakim: Alireza Fagani.

Takım Haberleri: Melbourne City

Oyunculara sahip olmak büyük bir sorun değil, Melbourne Şehri patronu Patrick Kisnorbo’nun neredeyse tamamen fiziksel olarak hazır olma konusunda yalnızca bir sorunla karşı karşıya kalması gerekiyordu. Aiden O’neal (metatarsal kemik kırığı) maçı kaçırıyor.

Takım Haberleri: Western United

Takım kompozisyonunun bir bütün olarak özgür olması nedeniyle, Western United’ın baş antrenörü John Aloysi’nin fiziksel formla ilgili tek bir sorunu var. Alessandro Diamanti (diz yaralanması) maça katılmayacak.

🔮 Tahmin

Bizim düşüncemize göre, Melbourne City, büyük olasılıkla, Batı Birliği ile çatışmada birkaç gol atabilecek ve bu da gol atmakta zorluk çekebilecek.

Bu nedenle, bu maçta Melbourne City’nin 2-0’lık bir skorla kesin bir zafer kazanacağına inanıyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: