Bahia – Chapecoense maçının Brezilya Serie A’da tahmini

Pazar günü Fonte Nova Arena’da Serie A buluşması Bahia’nın ev sahiplerini Chapecoense’de oynayacak.

Resmi web sitesinde, Bahia — Chapecoense maçının tüm tahminleri, istatistikleri ve anket sonuçları, maç başına en son oranlar dahil olmak üzere bonus 1xbet gösterilmektedir.

Bahia

Bahia, Serie A’da Amerika Mineiro’ya karşı 0: 0 berabere kaldıktan sonra bu maça giriyor.

O maçta Bahia% 46’lık topa sahipti, hedefe 13 vuruş ve hedefe 3 vuruş yaptı. Öte yandan Amerika Mineiro, 5’i hedefe isabet eden hedefe 15 darbe indirdi.

Bahia’nın katıldığı son 6 maçının 5’inde maç başına en az üç gol atıldı. Bu dönemde gol dağılımı açısından rakip takımlar toplamda 6, Bahia ise 4 puan aldı. Bununla birlikte, böyle bir eğilim burada devam ettirilemez.

Capecoense

Serie A’daki Fortaleza’ya karşı son maçında kaybettikten sonra, Chapecoense durumu düzeltmeye çalışacak.

Bu maçta Chapecoense% 38’lik bir topa sahip olmayı başardı ve bunlardan 1’i hedefe isabet eden 8 gol attı. Chapecoense’de gol atan tek oyuncu Rodriguinho’ydu (42 ‘). Fortaleza hedefe 13 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefe çarptı. Bruno Melo (6 ‘) ve Iago Pikachu (93’) Fortaleza için kendilerini ayırdılar.

Chapecoense, bu maçtan önce rakibin savunmasını açmakta zorluk çekmedi ve son 6 maçında 7 kez gol attı. Menajerleri Luis Pintado’nun bunu olumlu bir işaret olarak kabul etmesinden şüphe duymazken, Chapecoense’nin kendi savunma sorunları vardı, aynı oyunların 6’sında da kabul ettiler.

Yüz yüze

26 Kasım 2017 tarihinden itibaren geçmiş yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda Bahia’nın bunlardan 2’sini ve 1’inin Şapecoense’yi kazandığını ve beraberlik sayısının 3 olduğunu görüyoruz.

Toplamda bu dönemde 8 gol attılar, bunlardan 5’i Tricolor de Aso’yu attı ve 3’ü Verdao’yu attı. Bu, maç başına ortalama gol sayısını 1,33’e eşit olarak verir.

Bu takımlar arasındaki şampiyonadaki son maç, Serie A’nın 9. günü olan 04.07.2021 maçıydı ve Chapecoense ile Bahia’nın 0: 2 skoruyla sona erdi.

O gün Chapecoense’nin topa sahip olmasının% 47’si vardı ve 8 tanesi kaleye çarptı, ikisi de hedefe çarptı.

Öte yandan Bahia, 6’sı hedefe isabet eden 13 gol attı. Goller Gilberto (67 ‘) ve Rodriguinho (69’) tarafından ayırt edildi. Edina Alves Batista’nın maçına hükmetti.

Takım Haberleri: Bahia

Bahia’nın patronu Guto Ferreira, bu maçtan önce seçebileceği tamamen sağlıklı bir grup sayesinde herhangi bir fitness problemi yaşamadığı için minnettar olacak.

Takım Haberleri: Chapecoense

Chapecoense’nin yöneticisi Luis Pintado’nun ulaşılamayan oyuncularla mücadele etmesi gerekiyor. Wagner (diz bağının yırtılması) ve Tiepo (diz yaralanması) ortaya çıkmayacaktır.

Tahmin

Chapecoense’nin Bahia’nın bir tarafını geçebileceğine inanıyoruz, ancak bu onların diğer ucunda bir çift bırakmalarını tamamen engelleyemeyebilir.

Bahia için 90 dakika içinde 2-1’lik dar bir galibiyet puanı öngörüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: