Barcelona — Benfica maçı, UEFA Şampiyonlar Ligi Tahmini

Barcelona, Salı günü büyük bir Şampiyonlar Ligi maçında Benfica ile karşılaşacak.

Üzerinde 1xbet bonus nasıl kullanılır Barcelona – Benfica maçının ipuçlarımızı, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve güncel oranlarımızı bulabilirsiniz.

Barselona

Önceki maçını kazanan Barcelona, La Liga’da 1-0’lık Espanyol’a karşı başarılı olduktan sonra aynı sonucu elde etmeyi umuyor olacak.

O maçta Barcelona% 65’lik bir topa sahipti ve 6 golle 16 gol attı. Barcelona’yı gol atan tek oyuncu Memphis Depay (48 ‘) idi. Öte yandan Espanyol’un golünde 12 atış vardı, bunlardan 2’si hedefe çarptı.

Barcelona son 6 maçında Javi Hernandez 7 gol attı ve maç başına ortalama gol sayısı 1,17 oldu.

Benfica

Benfica, bu karşılaşmaya, Ligin Primeira’nın bir önceki maçında Braga’ya karşı 6: 1 zaferinin ardından katılacak.

O maçta Benfica% 59’luk bir topa sahipti ve 9’u hedefe isabet eden 11 gol attı. Benficu’nun arkasında golcüler Alex Grimaldo (2 dakika), Darwin Nunez (38 dakika), Rafa Silva (42 dakika, 45 dakika) ve Everton (52 dakika, 59 dakika) idi. SC Braga hedefe 8 atış yaptı, hedefe 4 atış yaptı. Ricardo Orta (12 ‘) Braga takımının golcüsü oldu.

Sonuç maçlarına yatkınlıklarını kanıtlayan Benfica’nın oynadığı önceki altı maçta 22 gol atıldı ve her karşılaşmada ortalama 3.67 gol oldu. Rakip takımlar bu toplamın 12’sini çaldı.

Yüz yüze

Ligin bu kulüpler arasındaki son maçı 29.09.2021 Şampiyonlar Ligi’nin ikinci maçı oldu ve Benfica 3-0 Barcelona ile sona erdi.

O gün Benfica% 40’lık bir topa sahipti ve 12 gol attı, bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Goller Darwin Nunez (3 ‘ 79’) ve Rafa Silva (69 ‘) tarafından atıldı.

Barcelona, hedefe 8, hedefe 1 atış yaptı. Maçı Daniele Orsato’ya yargıladım.

Takım haberleri: Barcelona

Barcelona patronu Javi Hernandez, bu oyunda fitness ile ilgili herhangi bir sorun olmayacağına minnettar olacak, çünkü seçim için kesinlikle sağlıklı bir kadro olacak.

Takım Haberleri: Benfica

Tamamen sağlıklı bir kadroyla Benfica’nın patronu Jorge Jesus’un bu maçta herhangi bir fitness problemi yaşamadığı görülüyor.

🔮 Tahmin

Bizim düşüncemize göre, Barcelona, Benfica ile yaptığı maçta kendi başına gol atmanın zor olacağı bir maçta birkaç gol atmaya yetecek güce sahip.

Hakem son düdüğü verdiğinde, oldukça rahat bir Barcelona 2-0 zaferi öneriyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: