Barcelona – Real Sociedad tahmin La Liga

Pazar günü “Real Sociedad «ziyaret edecek stadyum” Camp Nou « maç La Liga sahipleri ile» Barcelona”.

Barcelona — Real Sociedad oyunu için tüm tahminler, istatistikler ve kullanıcı anketleri 1xbet bonus kodu gösterilir (artı oyun başına en iyi oranlar).

Barselona

Barcelona, son sonucundan sonra tekrar kazanmayı umuyor — La Liga’da Eibar’a karşı 0: 1’lik bir galibiyet.

O maçta Barcelona sahibi topu 68% ve yendi gol 7 kez, 3 isabet hedefi. Barcelona tablosundaki tek oyuncu Antoine Griezmann (81 dakika) idi. Rakibi için Eibar, 3’ü hedefe isabet eden 17 vuruş yaptı.

Önceki altı Barcelona maçında Ronald Koeman 9 kez gol attı ve maç başına ortalama gol sayısı 1,5 oldu.

Real Sociedad

Real Sociedad, son maçında Osasuna üzerinden La Liga’da 0: 1’lik bir skorla kazandıktan sonra bu karşılaşmaya çıkacak.

Bu maçta Real Sociedad %57’lik bir topa sahipti ve 1’i hedefe ulaşan 11 vuruş yaptı. Real Sociedad’ın golü Alexander Isak (86‘) oldu. Osasuna 7 gol attı, 1 gol attı.

Real Sociedad savunucularının olağanüstü oyun serileri, önceki 6 maçlarına kıyasla 4 gol atmalarına neden oldu. Bu süre zarfında 9 puan aldılar. Bunu bir kenara koyarsak, bu eğilimin önümüzdeki maçta devam edip etmeyeceği görülecektir.

Yüz yüze

20.04.2019’ten bu yana geçmiş sonuçlarını kontrol etmek, bu maçların Real Sociedad için verimli olmadığını gösteriyor. Barcelona, bu maçların yüzde 67’sini kazanarak hakim olmaya devam ederken, hiç bir galibiyet elde etmeyi başaramadılar.

Sadece bu dönemde iki takım attı 20 gol, bunlardan 14 gol “Barca” ve 6 gol Churi-urdin. Bu maç başına ortalama gol değeri 3,33.

Ligdeki son maç, La Liga maçının 28. günü olan 21.03.2021 idi ve Real Sociedad 1-6’lık bir skorla sona erdi .

Bu kez Real Sociedad sahibi topu 31% ve 10 vuruş gol 5 isabet. Protokoldeki tek oyuncusu Barrenetchea (77‘) idi.

Öte yandan Barcelona, 10’u hedefe isabet eden 14 vuruş yaptı. Antoine Griezmann (37 ‘), Serguinho dest (43’, 53 ‘), Lionel Messi (56’, 89 ‘) ve Usman Dembele (71’) tarafından ayırt edildi. José Luis Munuera Montero’nun maçına karar verildi.

Takım haberleri: Barcelona

Marc-Andre ter Stegen (diz cerrahisi), Frankie de Jong (baldır yaralanması), Clement Langle (patella problemleri), Oscar Mingeza (Kas yaralanması), Moussa wage (patella rüptürü), Sergio Aguero (baldır Kas problemleri) ve Usman Dembring yaralanma) Barcelona antrenörü Ronald Koeman için mevcut değildir.

Takım haberleri: Real Sociedad

Çoğunlukla güçlü bir oyuncu grubundan, Real Sociedad patronu Imanol Alguacil’in endişelenmesi gereken tek bir fitness kaygısı var. Carlos Fernandez (çapraz bağların kopması) çıkıntı yapmaz.

💡 Tahmin

“Barselona” nın muhtemelen birçok gol anı gerçekleştirdiğine inanıyoruz.

Bununla birlikte, Real Sociedado’nun ızgarayı kendi başına bulması kolay olmayacak, ancak bu çarpışma sırasında da bunlardan birini geri kazanacaklarını düşünüyoruz.

Hakem son düdüğü verdiğinde Barcelona kontrollü bir galibiyet skoru 3: 1 tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: