Barnsley ile İngiltere Şampiyonası’nda Blackpool’a karşı maçın tahmini

Barnsley, Salı günkü Şampiyonluk maçında Oakwell Stadyumu’nda Blackpool’un konuklarıyla buluşacak.

Barnsley — Blackpool maçıyla ilgili tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi (en iyi oranlar dahil) öğrenmek için 1xbet promosyon kodu geçin.

Barnsley

Barnsley, Huddersfield Town’a karşı bir önceki şampiyonluk maçında 2-1 yenilgisinden sonra telafi etmeyi umuyor.

O maçta Barnsley% 49’luk bir topa sahipti ve hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Barnsley için gol atan tek oyuncu Callum Stiles (97′) idi. Öte yandan Huddersfield Town, hedefe 10 isabet etti ve bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Jordan Rhodes (4′) ve Harry Toffolo (45′) Huddersfield Town’da gol attılar.

Son maçlarda Barnsley nadiren savunma gücü gösterdi. Gerçek şu ki Barnsley, rakibinin önceki 6 maçtan 6’sında gol atmasını engelleyemedi ve bu süre zarfında 12 gol atamadı. Her iki durumda da, bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini zaman gösterecek.

Bu maçtan önce Barnsley, ligin son iki maçında evde kazanamadı.

Blackpool

Son maçında Blackpool, Luton Town’la 1-1 berabere kaldı.

O maçta Blackpool% 52’lik bir topa sahipti ve hedefine 14 vuruş yaptı ve bunlardan ikisi hedefe ulaştı. Blackpool’da gol atan tek oyuncu Gary Madin’dir (55′). Öte yandan Luton Town, hedefe 10, bunlardan 5’i de hedefe çarptı. Luton Town’a Elijah Adebayo’yu attı (2′).

İstatistikler kendi adına konuşuyor: Blackpool son 6 maçının 6’sında gol attı ve rakiplerinin toplam 10 gol atmasına izin verdi. Savunmada Blackpool zayıf noktalarını keşfetti.

Kişisel toplantılar

07/01/2017 tarihinden itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmaları analiz ettikten sonra Barnsley’in bunlardan 2’sini, Blackpool’un 3’ünü ve berabere sayısının 1 olduğunu görebiliyoruz.

Bu dönemde takımlar arasında 12 gol atıldı, bunlardan 5’i Tykes ve 7’si Seasiders olmak üzere 12 gol atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 2 idi.

Takım Haberleri: Barnsley

Tyxes’in Jack Walton, Kallum Brittein, Mads Ewel Andersen, Liam Kitching, Remy Twitha, Matthew Wolfe, Romal Palmer, Cowley Woodrow, Amin Bassi, Domingos Queen ve Carlton Morris’le oynadığı maçta 4-2-3-1 sistemini seçebileceğini düşünüyoruz.

Takım Haberleri: Blackpool

Bizim bakış açımıza göre, Maritimes muhtemelen 4-4-2 sistemini başlangıç kadrosuyla kullanacaktır: Chris Maxwell, Callum Connolly, Marvin Ekpitta, Richard Keogh, James Hasbend, C. J. Hamilton, Keshi Anderson, Kenny Dougall, Charlie Kirk, Jake Beasley ve Gary Madin.

💡 Tahmin

Hem Blackpool hem de Barnsley’in burada gol atabileceğine inanıyoruz.

Bakalım işler nasıl gelişecek, ama berabere kalmak bizim için oldukça muhtemel görünüyor. Bu nedenle maçın sonunda 1-1’lik bir skorla çok sıkı bir oyun bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: