Baumit Jablonec — Celtic, Avrupa Ligi elemeleri

Celtic, Baumit Jablonetsk ile Avrupa Ligi elemelerinin yaklaşan maçı için hazırlanırken Perşembe günü yeni zorlukları dört gözle bekliyor .

Baumit Jablonec v Celtic maçına ilişkin tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve anket sonuçlarımız 1xbet bonus kodu (en iyi bahis oranları dahil) gösterilmiştir.

Baumit Jablonets

Baumit Jablonec, Mladá Boleslav’a karşı önceki oyunda 3-0’lık bir skorla ilk ligdeki yenilgiden sonra en iyi skoru elde etmeyi umuyor.

Daniel Phil (11′) ve Milan Skoda (14’, 79‘) Mlada Boleslav için attı.

Takım oyuncusu Peter rada Baumit Jablonets için 6 önceki çıkışları vurdu gol 7 kez. Aynı zamanda attığı gollerin karşılaştırmalı sayısı 6’dır.

Celtic.

Hearts in Premiership’in son oyunundaki yenilgiden sonra, Celtic ve taraftarları bu sefer daha iyi bir sonuç elde etmeyi umuyorlar.

Bu maçta Celtic %73’lük bir topa sahipti ve 6’sı hedefi vuran 18 gol attı. Celtic Protokolündeki tek oyuncu Anthony Ralston (54‘) idi. Harts, hedefte 11 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefe çarptı. Gary McKay-Stephen (8 ‘) ve John Suttar (89’) ‘Kalpler’ için gol attı.

Önceki altı maçta Celtic ekibi Ange Postekoğlu, saldırılarını 8 kez gole çevirdi ve maç başına ortalama 1.33 gol attı.

Takım haberleri: Baumit Jablonec

Baumit Jablonets patronu Peter rada, bu maçtan önce fiziksel form hakkında endişelenmiyor, çünkü seçim için yaralanmadan bir grup var.

Takım haberleri: Celtic

Geri kalan oyuncu grubunun mevcut olması nedeniyle, Kelt patronu Anj Postekoğlu’nun mücadele etmesi gereken tek bir fitness sorunu var. Christopher Julien (diz yaralanması) işe yaramaz.

Tahmin

Baumit Jablonec’in bu Celtic dizisini geride bırakmanın zor olabileceğini düşünüyoruz, ki bu da sonunda gol atacağını ve ileride kalacağını düşünüyoruz.

Bu yüzden bu oyunun sonunda Celtic için 0: 1’lik bir galibiyet puanı ile çok rekabetçi bir karşılaşma seçtik.

Bakalım ne olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: