Bayer Leverkusen, Avrupa Ligi kapsamında Atalant’a karşı maçın tahmini

Perşembe günü Avrupa Ligi bu ilgi çekici maçında Leverkusen Bayer, Atalanta ile karşılaşacak.

Bayer Leverkusen – Atalanta maçına ilişkin tahminlerimizi, istatistiklerimizi ve maç sonuçlarını 1xbet bonus kodu ve en son bahis oranlarında görebilirsiniz.

Bayer Leverkusen

Leverkusen Bayer, Bundesliga 1’in son maçında Köln’den gelen yenilginin ardından 0: 1’lik skorla sonuçlarını iyileştirmeye çalışacak.

O maçta Leverkusen Bayer% 54’lük topa sahipti ve 3’ünün hedefi vurduğu gole 15 vuruş yaptı. Öte yandan, 1. FC Köln, 3’ü hedefe ulaşan hedefe 6 vuruş yaptı. Kingsley Schindler (67′) Köln için golün yazarı oldu.

Son zamanlarda, Leverkusen Bayer nadiren 90 dakikayı tutmayı başarıyor. Gerçekler, önceki 6 maçtan 5’inde Leverkusen Bayer’in rakibinin 10 gol atarken gol atmasını engelleyemediğini gösteriyor. Elbette bu maçta da böyle bir eğilim devam etmeyecek.

Atalanta

Atalanta daha önce Serie A maçında Genoa ile 0:0 berabere kaldı.

O maçta Atalanta% 58’lik bir topa sahipti ve gole 11 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Öte yandan, Genoa hedefe 13 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı.

Atalanta’nın savunmasının güvenilir eylemleri dizisi, kaçırdıkları gol sayısının önceki 6 maçtan 4’üne ulaşmasına neden oldu. Bu süre zarfında saldırganları 10 gol attı.

Takım Haberleri: Bayer Leverkusen

Leverkusen Bayer’in patronu Gerardo Seoane, bu maçtan önce tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olduğu için fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığı için minnettar olacak.

Takım Haberleri: Atalanta

Atalanta’nın yöneticisi Gian Gasperini’nin tam kadrosu yok. Brian Cabezas (çapraz bağ yırtılması), Josip Ilichic (depresyon), Alexei Miranchuk (sağ kalça fleksörüyle ilgili sorunlar) ve Duvan Zapata (adüktör bölgesinde hamstring burkulması) dikkate alınamaz.

Tahmin

Tüm faktörleri dikkate alırsak, Leverkusen Bayer muhtemelen oyunun ilerleyişini uzun süre kontrol edecek ve yaratacağı birkaç noktayı gerçekleştirebilecek.

Yine de Atalanta zorluklarla karşı karşıya kalabilir, ancak en az bir gol atabileceklerini görüyoruz.

Düdük çaldığında Bayer Leverkusen’in 3-1’lik skorla kazanacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: