Belarus Premier Ligi’nde Belshina Bobruysk — Energetik-BGU Minsk maçının tahmini

Bobruyskaya Belshina, Cuma günü Premier Lig maçında Spartak Stadyumu’nda Minsk Energetik-BGU ile sahaya çıkacak.

Belshina Bobruysk —Energetik-BGU Minsk maçındaki tüm tahminlerimiz, anketlerimiz ve istatistiklerimiz için 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır geçin (artı maç başına en iyi oranlar).

Belshina Bobruisk

Bobruyskaya Belshina, Premier Lig’in bir parçası olarak Grodno Neman’la (2:2) berabere kaldıktan sonra bu maça çıkıyor.

Bobruyskaya Belshina’nın son zamanlarda yeterince gol atmasına rağmen temiz kalması zordu. Son 6 maçı düşünürsek Belshina Bobruisk bunlardan 6’sını kaçırdı, bunlardan 5’ini attı. Ancak bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceği henüz belli değil.

Energetik-BGU Minsk

Minsk Enerji-BSU, önceki maçta Mozyr Slavia’ya karşı Premier Lig’de 5-0 kazandıktan sonra bu karşılaşmaya geliyor.

Energetica-BSU savunucularının Minsk’teki çok etkili eylemleri dizisi, önceki 6 maçtan 4’üne karşı «karşı golleri» ne yol açtı. Bu süre zarfında kendi saldıran güçleri 14 gol attı.

Takım Haberleri: Belshina Bobruisk

Bobruyskaya Belshina’nın menajeri Eduard Gradoboev, bu maçtan önce takımın fiziksel formda herhangi bir problemi olmadığına sevinecek, çünkü tamamen yaralanmadan oynamaya hazır.

Takım haberleri: Energetik-BGU Minsk

Tamamen yaralanmayan bir takım sayesinde, Energetics-BSU Minsk’in yöneticisi Vladimir Belyavsky’nin bu maçtan önce fiziksel formuyla ilgili herhangi bir problemi yok.

💡 Tahmin

Bobruy’un Belshina’nın Minsk’in Energetik-BSU takımını kırmasının kolay olmayacağını düşünüyoruz, ki bu bizim görüşümüze göre gol atmalı ve ilk etapta kalmalıdır.

Bu nedenle, Energetik-BGU Minsk’in 90. turunun sonunda 0: 1’lik skorla ağır bir zafer kazanacağına inanıyoruz.

Bunu dört gözle bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: